Haber Detayı
10 Ekim 2020 - Cumartesi 20:37 Bu haber 1833 kez okundu
 
Ali Rıza Nasıroğlu herkese teşekkür etti
Geçtiğimiz gün kıymetli annesini kaybeden Ardahan’ın tanınmış iş insanlarından ve aynı zamanda Maktekser A.Ş. Yönetim kurulu başkanı olan Ali Rıza Nasıroğlu, acı gününde yanında olan herkese teşekkür etti.
YAŞAM Haberi
Ali Rıza Nasıroğlu herkese teşekkür etti

5 Ekim günü vefat eden annesi Yeter Nasıroğlu'nun acısını unutmaya çalışan İş Adamı Ali Rıza Nasıroğlu, bir yandan taziyeleri kabul etmeye devam ederken, sosyal medya hesabından şahsını ve ailesini yalnız bırakmayan eş, dost, akrabalarına teşekkür etti. 

 

Nasıroğlu açıklamasında,“İNNA LİLLÂHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN Acımız çok büyük lakin rıza, tevekkül ve inkıyadımız kuvvetlidir" 05.10.2020 Tarihinde ebediyete intikal eden merhume Annem YETER NASIROĞLU’nun vefatı dolayısıyla bizleri yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan, taziyemize iştirak eden, telefonla taziyelerini bildiren, sosyal medya üzerinden taziye mesajı yollayan evimize kadar gelerek acımıza ortak olan tüm dostlarımıza, akrabalarımıza, Ardahan’lı Hemşehrilerimize, İş insanlarına, Siyaset ve STK’ların seçkin temsilcilerine, Basın mensuplarına. Yüksek beşeri değerlerle mücehhez fertleri tarafından gösterilen tesanüt, beni ve kederli ailemi ziyadesiyle duygulandırmış ve onurlandırmıştır. Cümle geçmişlerimize Allah'tan rahmet, herkese sağlık ve afiyet diler NASIROĞLU Ailesi olarak baki selam ve saygılarımızı iletiriz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Rıza, Nasıroğlu, herkese, teşekkür, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı