Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 08:01 Bu haber 2133 kez okundu
 
Ankara'da Posofluların gözbebeği bir kadın
Ardahan'da Posoflular Posof Derneği kurmuş faaliyete başlamış durumda,ayrıca Posof ilçesinde Posof Spor faaliyetlerini faal olarak yürütüyor,
GÜNDEM Haberi
Ankara'da Posofluların gözbebeği bir kadın

Bu spor kuruluşunun Ankara Temsllciliğine Posoflu Tülay Yılmaz atanmış,Ayrıca Ardahan Merkezde kurulu bulunan Posoflular Derneğinin Ankara temsilciliğine atanacağını öğrenmiş durumdayız.

 

Ankara'da bir şirkette çalışan Tülay Yılmaz Posof'un gözbebeği ve güvenilen insanı olması nedeniyle bu kişi çalışmalarıyla herkesin dikkatini çekmiş durumda.

 

Ankara'da sosyal faaliyetleriyle herkesin dikkatini çeken bu insana Posof'un Belediye Başkanı Cahit Ulgar'ın destek olması,ayrıca Ardahandaki diğer Posoflu tanınan kişilerin destek vermesi Yılmaz'ın oluşturduğu güvenin meyvelerini vermeye başladığını ortaya koymaktadır.

 

Posofluların bu birlik beraberliği herkesin dikkatini çekerken Bir kadına güvenip sorumluluk vermeleri de çok manidardır.

 

Posof insanı vefalı ve saygılı bir toplum olduğunu her zaman ortaya koymaktadır.Kendi çocuğuna sahip çıkmasını iyi bilmektedir.

 

Tülay yılmaz bu güveni boşa çıkarmayacak çalışmalarla performansını ortaya koyacaktır.

Darısı Ardahan'n diğer ilçelerinin başına.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara'da, Posofluların, gözbebeği, bir, kadın,
Yorumlar
Haber Yazılımı