Haber Detayı
12 Ekim 2018 - Cuma 09:55 Bu haber 2596 kez okundu
 
Ardahan'da AK Parti il Başkanını kimler yönlendirmeye çalışıyor?
Ardahan'da AK Parti il Başkanı çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret ediyormuş,ziyaret esnasında Bir gazeteci il Başkanına demiş ki AK Parti'ye ihanet edenleri,Milletvekilini ve eski İl Başkanı Yunus Baydar'ı eleştirenler partiye sızmaya çalışıyorlar bunlara müsaade etmeyin.Bu sözlerde üstü kapalı şahsıma gönderme olduğunu gördüm ve artık bu konuda birşeyler yazmam gerekiyor.
GÜNDEM Haberi
Ardahan'da AK Parti il Başkanını kimler yönlendirmeye çalışıyor?

AK Partili Milletvekili ve eski il başkanını en çok ben eleştiriyordum,bu benim işimdi ve şimdide AK Parti'ye sızmak,yalaklık yapmak gibi bir derdim de yok çabamda yok,oyda vermiyorum artık.

 

Şimdi ben soruyorum,

 

Allah aşkına,AK Partinin içine sızıp onun sayesinde nemalananların bir korkusu var herhalde kendilerine eskisi gibi itibar edilmediğidir.Kimmiş bu ihanetçiler ve AK Partiye nasıl sızmaya çalışıyormuşlar onu merak ediyorum.eğer beni kastediyorsalar benim işim olmaz bunlarla.

 

Daha dün 24 haziran seçimleri öncesi Orhan Atalay'a karşı savaş açan ve bu konuda herkesin gözle gördüğü ekibiyle birlikte eski AK Parti İl başkanı Yunus Baydar'ın ihanetini kamuoyu unutmadı burada ihanetçiye sahip çıkmak ilgili şahıslaramı kaldı,daha seçim öncesi Baydar'dan para alarak Orhan Atalay'ın aleyhinde haber yapanlar şimdi ne oldu da kuzu postuna bürünüp AK Partiyi ihanetçilerden koruyun diye bahseder oldular? asıl ihanet şebekeleri kendileri etrafında toplanmış durumda AK Partinin sayesinde işlerini devam ettirme çabasındalar.

 

Başkalarının parasıyla adam olduğunu sanan birileri Ardahan'da birşeyler yapmaya çalışıp birilerinin ağzından birilerini üstü kapalı karalamaya çalışıyor.Bilinmelidirki bu kişilerin Ardahan'da çevirdiği filim ve fırıldakları kamuoyu yakınen bilmektedir.Bu şahısın Gazetecilik adı altında milletten para toplayıp Batum'da nasıl rezil bir hayat yaşadığını, milletin parasıyla kumar-kadın-içki sefası yaptığını unutup el altından birilerinin ağzından biryerlere mesaj vermeye ve münafıklığını devam ettirmeye çalışırsa gerekeni yazmak benim boynumun borcudur artık.

 

Çünkü bu şahısın girmediği kılık,çevirmediği dolap,kandırmadığı insan yok, bu kişi toplumda çok akıllı hareket ederek kendisi değil maşa kullanarak insanları karalamaya gayret etmekte ve ne yazık ki bu düzenbaz kişi Göle'den biri ve ben böyle birisiyle geçmişte merhabalaştığım için utanıyorum artık çünkü en çok beni dolandıran birisi bu kişi.

 

Kursağına helal lokma gitmemiş,karanlık bir geçmişe sahip,yalakalığı kendine meslek edinmiş,ahlaksız,aç gözlü,insanların sırtında kene gibi yapışıp para koparmayı meslek edinmiş sözde kişilere bu yazım son bir uyarıdır.

 

Birileri üzerinden bu toplumda namuslu kişileri hedefe koymasınlar bunların karanlık geçmişini kamuoyu ile paylaşmak bana düşen bir görevdir artık.

 

AK Parti il başkanına çağrım,yaşadığı çevrede kimlerin ne kadar şerefli ve onurlu bir hayat sürdürdüğüne baksın.Benim AK Partiyle yollarım 2014 yılında ayrıldı o günden itibaren oy da vermiyorum ve bundan sonrada vereceğimi sanmıyorum.Partiye sızma gibi bir derdimde yok gayretimde yok.Bu sözü üzerime neden aldım çünkü bahsedilen milletvekili ve eski il başkanını en çok eleştiren bendim.

 

Birilerinin neyi kastettiğini iyi anladım ben yaptığım,yazdığım ve eleştirdiğim konulardan pişman değilim,Asıl siz bu ihanet şebekesine dikkat ediniz derim.

 

Şerefsizliği kendine meslek edinenler,şerefli insanlara çamur atmayı bir iş bilirler oysa şunu bilmezlerki kaybettiğin şeref ve haysiyet seni bu toplum nezdinde bitirmiştir.

 

Ardahan'da Gazetecilik adı altında şerefsizlik yapanlaradır bu yazım,şerefli gazetecilere saygım sonsuzdur bu böyle biline.

 

Bizim bu toplumda kim olduğumuzu herkes biliyor bilmesine de eğer toplumun iğrendiği kişiler Gazetecilik adı altında pislik yapmaya çalışırsa o zaman iş değişir.

 

AK Parti il Başkanını etki altına alıp o şehirde at oynatmaya kimler çalışıyor bununda bilinmesinde fayda var.

 

Ben yazacağımı daha yazmadım...

 

Zafer Tahiroğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ardahan'da, AK, Parti, il, Başkanını, kimler, yönlendirmeye, çalışıyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı