Haber Detayı
06 Eylül 2020 - Pazar 07:38 Bu haber 226 kez okundu
 
Ardahan'da Milli Görüş rüzgarı esmeye başladı
Ardahan'da Yeniden Refah Partisi kadroları halka dokunmaya ve sonuç almaya başladılar.
SİYASET Haberi
Ardahan'da Milli Görüş rüzgarı esmeye başladı

İl Başkanlığını Caner Çoban'ın yaptığı Refah Partisi Ardahan'da örgütlenmesini yaparak Göle'de de kurduğu kadrolarla gelecek için ciddi ciddi tabana yayılıp sonuç alma gayretindeler,Dün yapılan Göle İlçe seçiminde ilçe Başkanlığına seçilen Murat Öngel ve Kadrosu Göle'de gözle görülür çalışmalar yapmaktalar.
 
Geçmşte Mili Görüş'ün kalesi diye bilinen Göle'de o kadroların bıraktığı bayrağı yeni genç nesil dalgalandırmaya başladı.
 
İl Başkanı Caner Çoban,Teşkilat Başkanı Volkan Bozkurt ikilisinin yoğun gayret ve çabalarının sonucu sahada örgütlenen Yeniden Refah Partisi Göle gibi geçmişte Milli Görüş Kadrolarının yaptığı önemli hizmetlerine bu süreçten sonra devam edecek mesajını kamuoyuna vermiş durumdalar.
 
Ardahan'da bir avuç idealist insanın sahiplenip kurduğu Yeniden Refah Partisinin bu çalışma disipliniyle gelecekte hatırı sayılır başarılara imza atacağı gözükmektedir.
 
Milli Görüş lideri Rahmetli Erbakan Hocamızın Oğlu Fatih Erbakan'ın Genel Başkanlığını yaptığı bu kutlu davanın meyvelerini yavaş yavaş almaya başladığı yaşananları görünce söyleyebiliriz, bu tablonun ortaya çıkmaya başlaması herkesi derinden mutlu etmeye başladı. Refah Partisine Ardahan'da halkın yoğun ilgi göstermesi çalışmaların meyvesini vermeye başladığını göstermektedir.
 
Yeniden Refah Partisinin kadrolarına başarılar diliyor ve rabbim utandırmasın diyoruz.
 
Zafer Tahiroğlu
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ardahan'da, Milli, Görüş, rüzgarı, esmeye, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı