Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 08:03 Bu haber 762 kez okundu
 
Ardahan'ın da Artık Fırıldak Kubi'leri Var
Ardahan kamuoyu siyasette yaşanan gelişmeler karşısında ortaya çıkan siyasi tabloya göre yeni tip Fırıldak Kubi'lerle tanışmaya başladı.
SİYASET Haberi
Ardahan'ın da Artık Fırıldak Kubi'leri Var

Ardahan'da ahlaki ve siyasi sicili bozuk olan birileri toplumun gözünün içine baka baka siyasete yön vermeye çalışıyor.Ardahan kamuoyu yaşanan bu gelişmeleri ibretle izliyor.
Adamlar,utanmadan,sıkılmadan her dönem bir partinin çatısı altında boy gösteriyor.Siyasi kıblesi olmayan çıkar odaklı bu şahsiyetler yaptıkları bu hamleleriyle kendilerini aklayacaklarını sanıyorlar ama toplum bu kişileri iyi biliyor.
Ayrıca FETÖ'nün kripto elemanları'da bunlarla birlikte hareket ediyor.Dün AK Parti'nin ekmeğini yiyenler bugün ihanet edercesine birbirileriyle yarışa girmiş kamuoyuna masum siyasetçi görüntüsü veriyorlar ama daha düne kadar AK Partinin mücahitleriydiler sonra Müteahhit oldular parayı kazandılar eskisi gibi iş çeviremeyince rotayı yeni kurulan partilere kırıp burada ikbal peşine düştüler.yaşanan bu tabloya göre Ardahan'da kimsenin kimseyi kandırmasına gerek yok herkes bu resmi iyi görüp,yaşananları yakınen izleyip değerlendirmesini ona göre yapıyor.
Dün AK Partinin Milletvekilinin etrafında dolanıp itibar ve servet sahibi olanlar şimdi artık işlerini iyi yürütemedikleri için yeni kurulan partilerin koridorlarında kendilerine ikbal arıyor.
Dün Saffet kAYA'yı yüzüstü bırakıp,Orhan Atalay'cı olanlar,bugün Atalay'ı yüzüstü bırakıp Saffet Kaya'cı olmaya
başladıklarını duydukça bu tip insanlarla yapılacak siyasetin ahlaki ve siyasi duruşu olmayan bir beyhude çaba olduğunu görmekteyiz.
Ardahan'da kim ne yaparsa yapsın yapılacak ilk seçimde AK Parti,CHP ve HDP'den başka hatırı sayılır oy alacak siyasi parti olamayacağına göre yukarıda yazdığım özellikteki insanlar girdikleri bu yolda ne yazık ki elleri boş bir şekilde yerinde oturup kalacaktır.
Bahsettiğim kişiler kendilerini çok iyi biliyor, yeri ve zamanı gelince bu kişileri açık açık kamuoyuna deşifre edeceğiz.
Ardahan'da birileri tarafından siyasi bir komedi oyunu oynanıyor,vatandaş bu oyunun bir parçası olmayacak kadar gündemi iyi takip ediyor.
Yeni Partilerde siyasete saf ve temiz duygularla adım atan değerli insanlara sözümüz yok ama kaşarlaşmış kurtlaradır bu sözlerimiz.
Onlarda kendilerini iyi biliyorlar.
Geçmişte DSP'den seçilen ve gitmediği Parti kalmayan ve sonuçta bir otel odasında can veren Afyon Milletvekili Fırıldak KUBİ'lerin Ardahan versiyonları şimdi işbaşında.
Ardahan'ın yeni siyasi zübükleri bunlar.
Pandemi olmasaydı bu durumu nerede alem yaparak kutlayacaklarını da herkes iyi biliyor,ama ne yazık ki pandemi bu zevki yapmalarına izin vermedi.
Bunlar için artık yapacak birşey yok...
Ardahan insanı her zaman sağduyulu hareket etmiştir,böyle zübüklere prim vermez...
Zafer Tahiroğlu
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ardahan'ın, da, Artık, Fırıldak, Kubi'leri, Var,
Yorumlar
Haber Yazılımı