Haber Detayı
07 Mart 2020 - Cumartesi 08:36 Bu haber 639 kez okundu
 
Ardahan Yeniden Refah Partisi il Başkanlığı şehitleri unutmadı...
Başta Libya'da şehit düşen isimsiz kahramanlar olmak üzere, İdlip'te ve ülke genelinde şehit olan askerler için Yeniden Refah Partisi Ardahan İl Teşkilatı cuma namazının ardından Merkez Cami avlusunda vatandaşlara çorba ikramında bulundu.
SİYASET Haberi
Ardahan Yeniden Refah Partisi il Başkanlığı şehitleri unutmadı...

Yaklaşık 500 kişiye çorba ikramında bulunan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Caner Çoban ve yönetimi, şehitlerimizi rahmet, minnet ve dualar ile yâd etmek adına yurttaşlara sıcak çorba dağıttıklarını dile getirdi.

 

Ardahan Merkez Camisinde Cuma namazi çıkışı idlipte ve ülke genelinde kahramanca şavaşıp vatan uğruna canını feda eden şehitlerimiz için hayır çorbası dağıttıklarını ifade eden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Caner Çoban, " Son dönemde terörle mücadele kapsamında gerek yurt içi gerekse yurt dışı operasyonlar ile terörün belini kıran kahraman güvenlik güçlerimize güç, kuvvet ve sabır dilerken, yine Vatan ve millet yolunda Şehadete varan Kahramanlarımızı rahmet, minnet ve dualar ile yâd etmek adına Refah Partisi olarak cuma namazını eda eden cemaatten şehitlerimizin ruhuna dua isteyerek çorba ikramında bulunduk. Dualarını esirgemeyen vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Kahraman güvenlik güçlerimize terörle mücadelede üstün başarılar, aziz Şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyoruz." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ardahan, Yeniden, Refah, Partisi, il, Başkanlığı, şehitleri, unutmadı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı