Haber Detayı
02 Eylül 2018 - Pazar 16:04 Bu haber 3613 kez okundu
 
Arkamızdan konuşulanları kulak ardı ediyoruz
- Haberi
Arkamızdan konuşulanları kulak ardı ediyoruz

AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. 

AK Parti İl Başkanı olarak atandıktan sonra birleştirici ve bütünleştirici bir görüntü ortaya koyan Başkan Aydın, “Arkamızdan konuşulanları kulak ardı ediyoruz. Yolumuz Reis’in yoludur. Bu yolda bizimle olan herkes misafirimizdir” dedi.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin ardından il başkanlığı görevini devir alan Aydın, tanışma amacıyla ilde ki gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi. Gazetecilerle sohbet edip, tanışma fırsatı bulan Aydın, basının dördüncü kuvvet olduğuna işaret ederek, basın mensuplarıyla birlikte Ardahan’ın çıkarları doğrultusunda görev yapacaklarını ve bu görevi yürütürken basınla sıkı diyalog halinde olacaklarını söyledi.

 Merkez İlçe Başkanı Fırat Avşar ve parti yöneticilerinin de eşlik ettiği kahvaltıda konuşan Aydın, “AK Parti teşkilatı olarak bizim yolumuz birdir, bu yol Reis’in yoludur” diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde halka ve hakka hizmet etme gayretinde olduklarını söyledi.

Aydın daha sonra şunları konuştu: “Her ne kadar yeni bir teşkilat olsak da, uyumlu bir ekibiz. Dışarıda neler konuşuluyor, buna bakmıyoruz. Hepsini kulak ardı ediyoruz. Çünkü bizim yolumuz tektir. Yolumuz Reis’in yoludur. Allah’ın izni ile bu yolda bizimle beraber yürüyen herkes misafirimizdir, omuzumuzun üzerinde taşıdığımız kişilerdir. Bizim vizyonumuz da, misyonumuz da bellidir. Bu bağlamda tabi bir başarı var ortada ama biz inşallah daha fazla başarılı olmaya, ivmemizi daha üstlere çıkarmaya gayret ediyoruz. Allah’ın izni ile bunu hep beraber başaracağız. Teşkilat olarak üzerimize düşen her görevi laikiyle yerine getireceğiz.”    Haber: Sezgin Uygar

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arkamızdan, konuşulanları, kulak, ardı, ediyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı