Haber Detayı
14 Nisan 2019 - Pazar 09:21 Bu haber 995 kez okundu
 
Bu Milletin,Bu Ümmetin Çocuklarına Sahip Çıkınız!
Dün, İstanbulda öğrencilik yaptığımız yıllarda aynı yurtta kaldığımız biri Sayıştay denetçisi,bir diğeri Mülkiye Başmüfettişi arkadaşımla buluşup,Saray'la yakın ilişkileri olan eski Telekomcu değerli bir dostumuzu ziyarete gittik.Ziyaretimizin amacı sohbet ve son günlerin konuları üzerine şekillendi.
- Haberi
Bu Milletin,Bu Ümmetin Çocuklarına Sahip Çıkınız!

Gittiğimiz arkadaş yeni bir yazı yazmış ve bu yazıyı bize okudu.

yazı şuydu,

''Şuan başımızda lider var “ ya ALLAH AŞKINA bir tane alternatifi olmayan bu lidere sahip çıkalım “ seçim bitti şimdi başta RECEP TAYYİP ERDOĞAN olmak üzere tüm seçilenlere destek vakti kötü değil iyi İçin hem destek hem gayret hemde DUA vakti batma değil KALKMA vakti‬
Yeter kavga değil icraat ve DESTEK vakti karınca kaderince destek olalım İzmir’e Ankara’ya Bursa’ya Diyarbakır’a Erzurum’a destek vakti iyi çalışmalar yapılması İçin gayret vakti kavga gürültü vakti değil İstanbul hayırlı bir şekilde sonuçlanması İçin dua vakti sonuca şükür vakti hatasıyla sevabıyla düşünme vakti suçlama değil daha iyi olabilme vakti. 
Yeter gayrı bunca kavga yeter gayrı hakaret parti içi dışı husumetler yeter ALLAH AŞKINA yeter ne olur sahip çıkalım iyi olması İçin gayret edelim hoşgörü ve anlayışlı olalım DUA edelim.

 

Bu yazıyı bize okuyan dostumuz AK Partili ve Milli görüş tabanından gelen emekli Telekom Bölge Müdürlüğü yapmış birisiydi.

 

Yazıyı bitirince bende kendisine dedim ki sen Erdoğan'a destek istemişsin ama bak bu ümmetin yetişmiş ve birikimli çocuklarının her biri bir iktidar sevdası yüzünden savrulup bir yere atıldı,bak başta ben olmak üzere ne mağduriyetler var madem AK Partide bu kadar etkili ve yetkili bir çevren mevcut, madem Erdoğan'a sahip çıkıyorsun,destek oluyorsun peki bu ümmetin sahip çıkılması gereken fertlerine Erdoğan ve ekibi neden sahip çıkmıyor ve binlerce mağduriyete sebep olan FETÖ kumpasının mağdur ettiği insanlara kucak açmıyorlar.

 

Bunun üzerine dostlarımızda aynı konudan bahsederek AK Parti'nin eski günlerine dönmesi gerektiğini söyleyerek mağdur edilen binlerce masum insanın bir an evvel kazanılmasını ve bu yerel seçimlerden de büyük bir ders çıkarılmasını belirttiler.

 

Eski Telekomcu dostum bana dönemin FETÖ'cü kadrolarının zulüm ettiğini,o zaman yapacak bir şey olmadığını ama şimdi herkesin şapkasını önüne koyup etrafta mağdur edilen binlerce kişinin dertleriyle dertlenmenin şart olduğunu bu durumun iktidarı bile etkileyecek duruma geldiğinin en güzel örneğinin Ankara ve Istanbul seçimleri olduğunu belirterek,eğer AK Parti bu durumu masaya yatırıp ciddi tedbirler almazsa yarın yapılacak olası bir seçimde gücünü tamamen kaybedecek noktaya gelir dedi.

 

Uzun sohbetin ardından ayrılırken ''Bu ümmetin çocuklarına sahip çıkılsın,kimse ötekileştirilmesin ve adaletli bir yönetim anlayışı ortaya konsun'' temennisiyle ayrıldık.

 

Evet buradan AK Parti'nin her kademesinde görev yapanlara sesleniyorum, sizler bu milletin çocuklarına,bu ümmetin çocuklarına adaletli ve hakkaniyetli davranmazsanız,insanları ötekileştirenlere fırsat verip,binlerce mağdur yaratırsanız bu durumda sonunuzun ne olacağı belli o da siyaseten yok olup gitmek olacaktır,gelin zaman geçmeden kendinizi bir gözden geçirip eski günlerinize dönmeye çalışın yoksa durum çok kötüye gidiyor sizler için demekte bana düşüyor.

 

Dost acı söylermiş.

 

Zafer Tahiroğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, Milletin,Bu, Ümmetin, Çocuklarına, Sahip, Çıkınız!,
Yorumlar
Haber Yazılımı