Haber Detayı
14 Ekim 2018 - Pazar 10:19 Bu haber 1901 kez okundu
 
BUNLARIN İŞİ GAZETECİLİK DEĞİL,GÜRCİSTAN'DA İÇKİ-KADIN-KUMAR ALEMLERİ YAPMAKTIR
Bugünkü yazımda toplumun bilmesi gerçekleri kaleme aldım,Ardahan'da herşey ortaya dökülsün istedim.Gazeteciliğin nasıl ayağa düşürüldüğünü toplum görsün istiyorum.
GÜNDEM Haberi
BUNLARIN İŞİ GAZETECİLİK DEĞİL,GÜRCİSTAN'DA İÇKİ-KADIN-KUMAR ALEMLERİ YAPMAKTIR

Ardahan'da gazetecilik adı altında isim yapan ama gazetecilik mesleğinin yüzkarası diyeceğimiz bazıları,AK Parti ve Milletvekiline destek veriyor görüntüsü adı altında kamu kurum ve kuruluşlarında ihale kovalarken,kimi haber yapıp bunun karşılığında para toplarken o ilin en küçük sorununu dile getirmezler.Bu kişiler Gazeteciliğin arkasına sığınıp pisliklerini bu topluma dayatmaya çalışırken,bu ahlak fukarası kişiler için diyorumki bunlar gazeteci değil bu toplumun yüz karasıdırlar.

 

Ardahan kamuoyu bu sahtekar ve üçkağıtçı gazeteci müsveddelerini çok iyi tanımakta,gazeteciliğin dışında her türlü pisliği yapmayı kendine meslek edinmiş bu şehrin maskaralarının artık foyaları meydana çıkmış durumdadır.

 

Birisi Batum'da kadın-içki-kumar alemiyle gününü gün ederken,ihaleciliğiyle meşhur yaşına- başına bakmadan Gürcistanda içki ve kadın alemleri için her fırsatta giden ama Ardahan'da gazetecilik adı altında AK Partiliden çok sözde AK Partili kesilen,Milletvekiline yalakalığın herşeyini yapan bu gazeteci bozuntularını Ardahan kamuoyunun tanıdığı kadar AK Parti il yönetimininde iyi tanıdığını biliyorum.

 

Ardahan'da kurdukları saltanat sallanınca papağan gibi ezberledikleri cümlelere iftiralarını katarak bu toplumu kandırmaya çalışan bu zavallı ve alçak yaratıklar karşılarında gerçek gazetecilik yapmak için uğraşan insanlara çamur atma yarışında oldular ama kimseyi inandıramadılar.

 

Ahlaksızlıklarını geçmişte yazıp rezil rüsvay ettiğim ve korkusundan sus-pus olan şehrin koca yalaka köpeği bu yaptıklarının hesabını birgün bu topluma elbet verecek ve hesabının ne kadar ağır olduğunu görecektir.

 

Eğer,AK Parti Milletvekili Orhan Atalay bu adamlara sahip çıkıyor,dediklerine itibar ediyor ve bu konuda destek oluyorsa bu adamların yaptığı tüm pis işlerin vebaline ortak olmuş durumdadır,yok tam tersi ise bu adamın Müslümanların izzet ve şerefine dil uzatmasına müsaade etmemelidir.Çünkü bu şehrin koca köpeği daha düne kadar Yunus Baydar'dan başkasına biat etmiyordu,Milletvekili İstanbul'dan aday olsaydı ilk satacağı kişi Orhan Atalay olacaktı nihayetinde gazetelerinde Baydar'ı övücü haberlerle kamuoyunu yönlendirmeye çalışmışlardı.çünkü bu kişiler bugüne kadar böyle adam satarak gelmişler.

 

Ben uyarımı yapmış olayım,

 

AK Partililere yakın durduğunu iddia eden ve bunun arkasına sığınarak Ardahan'da ihaleleri tehdit ve şantaj haberlerle kendisine yönlendirmeye çalışan bu ahlaksız adam ve etrafındaki soytarılarını korumaya çalışan her kim olursa karşısında bizi bulacaktır.

 

Geçmişte iftira attıkları ve çok can yakıp perişan ettikleri insanlar konuşamadılar bir köşede susup kaldılar ama o insanların hakkını bile bunlardan sormak bizim boynumuzun borcudur.

 

Bir toplumda namussuzlar kadar namuslularda cesaretli olurlarsa orada namussuzların barınması mümkün değildir.

 

Burada adama adamlığını,ite itliğini hatırlatmak lazım,

 

Ardahan kamuoyu bu konulara vakıf olsun istedim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BUNLARIN, İŞİ, GAZETECİLİK, DEĞİL,GÜRCİSTAN'DA, İÇKİ-KADIN-KUMAR, ALEMLERİ, YAPMAKTIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı