Haber Detayı
08 Eylül 2020 - Salı 07:48 Bu haber 470 kez okundu
 
CHP'li Başkan bile hayırlı olsun dedi,AK Parti Milletvekili...
AK Parti Ardahan'da yeni il binası yaptırdı ve geçtiğimiz aylarda yeni yerine taşındı.AK Partinin başarılı il Başkanı Hakan Aydın Ardahan'da Partiyi toparlamak için büyük gayret sarf ederken Ardahan kamuoyu Başkan Aydın'a hayırlı olsun için akın akın ziyaret gerçekleştirirken yapılan bu ziyaretlerde bunun son örneği CHP'l, Belediye Başkanı Faruk Demir oldu.
SİYASET Haberi
CHP'li Başkan bile hayırlı olsun dedi,AK Parti Milletvekili...

Faruk Demir AK Parti il Başkanına hayırlı olsun dileğinde bulunurken,Ardahan'ın AK Partili Milletvekili Orhan Atalay ise Ardahan'da olduğu süre içerisinde yeni Parti binasına gitmedi ve çevresine İl Başkanını aldıracağını söyleyerek hayal kurmaya devam etti.
Oysaki Atalay'ın ne İl Başkanını değiştirecek gücü kalmış,ne de çevrede itibarı kalmış durumda.Atalay bu durumu bile bile,Partisine verdiği zararları gördüğü halde giden eski Vali Mustafa Masatlı döneminde İl Genel Sekreterliğinde yaşanan olaylardan sonra vali ile kavgaya tutuşup hem Partisini,hem kendisini çok zor durumda bırakmasına rağmen AK Parti il Başkanı Hakan Aydın'a Vali'den dolayı tavır alması anlaşılır bir şey değildi.
Bir Ardahan AK Parti'nin yeni binası için il Başkanı Hakan Aydın'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirirken,CHP'li Belediye Başkanı bile hayırlı olsun ziyaretinde bulunurken,İlin AK partili Milletvekilinin çocuksu tavırları,akıl almaz davranışları ve Ardahan'da ortaya çıkan siyasi boşluğun tetikleyicisi olduğunu bile bile bu tutumuna inadında devam etmesi Ardahan'da Atalay'ın siyaseten bittiğinin işaretidir.
Ardahan siyaseti Orhan Atalay ve Öztürk Yılmaz'ın içinden çıkılmaz davranışları nedeniyle tıkanmış bir durumda, bunu herkes görmekte fakat açık açık dile getirememekte,hal böyle olunca bu siyasi boşluğu dolduracak insanların yavaş yavaş sahaya çıktığını görmekteyiz.
Ardahan kamuoyu olan biteni yakınen görüyor ve değerlendirmesini buna göre yapıyor.Ardahan insanı 10 Yıldır Ardahan siyasetinde doğru dürüst bir istikrar sağlayamayan siyasetçilerden kurtulmanın derdinde.
Sonuç olarak AK Partiyi ziyaret eden Faruk Demir herkesi şaşırtırken,asıl şaşkınlığı Partisine uğramayan Milletvekili Atalay ortaya koymaktadır.
Atalay'a şunu sormak lazım ''bu parti senin egolarının tatmini için ödediği bedeli daha nereye kadar ödeyecek,buna lütfen çıkıp bir cevap ver.10 yıldır kırıp döktüğün insanlar yüzünden bu partide dava adamı bırakmadın sadece aileni ve kendini ihya ettirdin milletin çoluk,çocuğu halen işsiz ve perişan bu tabloyu görüp yüzün kızarmıyormu.Kendine Milyonluk Villa yaptırdın,Aile efradını ihya ettin,etrafındaki yalakalar bile seni yavaş yavaş terkedip uzaklaşmaya başladı,şmdi soruyorum ,bu nasıl bir ilahiyatçılık,bu nasıl bir din anlayışı bunu çıkıp izah etmen gerekmiyormu.
Herkesin hayal kırıklığına neden olduğun bu siyasi arenada artık sana yer olmadığını görmen lazım,çünkü yolun sonuna geldiğini sende biliyorsun artık.
Bu halinle Ardahan'da siyasete noktayı koyman gerekiyor çünkü ne birleştirici, oldun,ne insanlara karşı samimi oldun,ne de bu topluluğa liderlik yaptın,egolarının tatmini için,kibir ve kindarlıkla siyaseti yürütmeye çalıştın ve herşeyi yüzüne ,gözüne bulaştırdın.
Ardahan'ın ve Ardahanlının kaderiyle yeterince oynadın yetmedimi artık?
DÜŞ BU MİLLETİN YAKASINDAN ARTIK...ARDAHAN SENİ KALDIRMIYOR ARTIK, DÖN ETRAFINA BAK BUNU GÖRECEKSİN.
Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'li, Başkan, bile, hayırlı, olsun, dedi,AK, Parti, Milletvekili...,
Yorumlar
Haber Yazılımı