Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 07:47 Bu haber 790 kez okundu
 
Deprem acısı üzerinden siyasi rant devşirmek ahlaksızlıktır...
Elazığ ve Malatya depremi herkesi bir şekilde etkiledi,Millet olarak göçük altından sağ olarak çıkarılanlara hep beraber sevindik,kurtarılamayanlara hep beraber üzüldük.
GÜNDEM Haberi
Deprem acısı üzerinden siyasi rant devşirmek ahlaksızlıktır...

Bu deprem için ülke insanımız kürdü ile,lazı ile Boşnak ve yörüğü ile Türkiye de bulunan tüm etnik kesimler tarafından yardım seferberliği başlatıldı bu da ülkemizin birlik ve beraberlik içerisinde olduğunun en güzel yönlerini ortaya koydu.

 

Sosyal Medyada bazı lafını ve haddini bilmez provokatör kılıklı adamların paylaşımları olsa da bu millet yek bir vücut bu acıya ortak olup elinden ne geliyorsa yapmaya gayret etti.

 

Bu depremi siyaset malzemesi yapıp iktidara hesap sormaya çalışan,Sol kesime ve diğer muhalif gruplara şunu söylemek lazım sizler bol keseden atıp,tutup en ağır eleştirilerinizi mevcut iktidara yaparken bir şeyi gözden kaçırıyorsunuz o da bu depremde göçük altında kalanlar birer insan ve şu an tek amaç vardı onların kurtarılmasıydı ve bu yapıldı,bir kere şunu söyleyeyim bu konuda sizleri eleştirenlere karşı neden top yekün savaş açmaktasınız? bunu hiç düşündünüzmü? sizler eleştiri hakkına sahip olduğunuzu söyleyeceksiniz,bu hakkı kendinizde bulacakınız ama bizler sizi eleştirdiğimizde kıyameti koparıp her türlü çirkin sözleri söyleyeceksiniz varmı böyle bir ayrıcalık?

 

Bu ülkenin sadece sahibi sizlermisiniz ve sizler kendinize karşı yapılan eleştirilerde haklılık payı yüksek olan yorumlara bile tahammül edemiyor iken,pervasızca ve provokatörlük kokan paylaşımlarınızın seviyesinin nerelere kadar düştüğünün farkındamısınız acaba.

 

Her yapılan iyi ve güzel şeyi sırf İktidar yapıyor diye görmemezlikten gelip kamuoyunu kendinizce yanıltacak yalanlarla bir yerlere varamayacağınızı artık görmeniz gerekiyor.

 

Bu ülkede büyük bir deprem felaketi yaşandı bu millet herşeyiyle bu felaketin yaralarını sarmaya çalışırken,sizlerin de içerisinde bu olaya üzülüp destek olanlarınız da var fakat genel olarak baktığımızda eleştirinin dozunu arttıranlar çoğunlukta.

 

Bende diyorum ki bunu bu şekilde yapmayınız bu millet henüz yaralarını sarabilmiş değil.

 

Sırf iktidar düşmanlığı nedeniyle gözünüzü karartıp yapılan çalışmaları sabote etmeyin destek olunuz hepsi bu kadar.

 

Deprem acısı üzerinden siyasi prim yapmak doğru bir iş değil!

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deprem, acısı, üzerinden, siyasi, rant, devşirmek, ahlaksızlıktır...,
Yorumlar
Haber Yazılımı