Haber Detayı
14 Haziran 2020 - Pazar 07:31 Bu haber 1529 kez okundu
 
ERSOY ÜRKER: KURUMDA HERKES BİRBİRİNİN KARDEŞİDİR AYRIMCILIĞA ASLA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
Sabah haberini yaptığımız Ardahan İl Genel sekreterliğindeki yaşandığı iddia edilen gelişmelere, İl Genel Sekreter yardımcısı Ersoy Ürker Telefonla aradığımızda net cevabını verdi.Biz hizmet odaklı çalışıyoruz başka gayemiz yoktur dedi.
GÜNDEM Haberi
ERSOY ÜRKER: KURUMDA HERKES BİRBİRİNİN KARDEŞİDİR AYRIMCILIĞA ASLA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

Ürker konuşmasında bahsedildiği gibi kurumda karmaşanın olmadığını,çalışan herkes bizim kardeşimizdir,artık bu kurumda personel arasında kimse ayrım yapmıyor,yapmasına da izin vermeyeceğiz dedi.

 

Birlik,beraberlik içerisinde Ardahanımıza en güzel hizmetleri yapıyoruz diyen Ürker,bundan sonra kurumda daha fazla birlik ve beraberlik içerisinde olacağız,Ardahanlı hemşehrilerimizin bu konuda rahat olmasını istiyorum dedi.

 

Bahsi geçen personellerinde kim olduklarını da biliyoruz diyen Ürker,onlarda bizim kardeşlerimiz onlar içinde en kısa sürede çözüm üretip onlara da gereken yardımı yapacağız dedi..

 

Bu kurumda çalışan herkesin artık gönül rahatlığı içerisinde çalışmalarına devam etmelerini,hiç birisinin bir diğerine değiştirmediğimizi herkesi kucakladığımızın bilinmesini istiyoruz dedi.

 

Tek amaçlarının tüm il genelinde yürütülen çalışmalarda hizmet kalitesini arttırmak olduğunu belirten ürker,Gerek sayın valimiz,gerekse vali yardımcımız gece,gündüz ilimize hizmet yarışında çalışmalarını sürdürmekte bizlerde onların bilgisi dahilinde çalışmaktayız.

 

Önümüzdeki günlerde bu çalışmaların meyvesini toplamış olacağız diyen Ürker.Kurumda herkes arkadaşlık ve kardeşlik ruhu içerisinde el ele büyük başarıya imza atacaktır dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERSOY, ÜRKER:, KURUMDA, HERKES, BİRBİRİNİN, KARDEŞİDİR, AYRIMCILIĞA, ASLA, MÜSAADE, ETMEYECEĞİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı