Haber Detayı
12 Nisan 2020 - Pazar 18:19 Bu haber 1146 kez okundu
 
Faruk Demir: Sahtekar adamla işim olmaz o muhtara zırnık yok
Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir bugün şehir Merkezinden geçen Alabalık deresinin ıslahı çalışmasını yerinde denetlerken canlı yayın yaptığı sırada yanına gelen Yenimahalle Muhtarını överken,Atatürk Mahallesi Muhtarına ''Benim sahtekarlarla işim olmaz ona zırnık yok önce adam olacaksın'' diyerek Muhtat İbrahim Özer'e açık açık hakaret etti muhtar özer'de konuyu mahkemeye taşıyacağını belirtti.
GÜNDEM Haberi
Faruk Demir: Sahtekar adamla işim olmaz o muhtara zırnık yok

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Alabalık deresinin temizlik çalışmaları sırasında Atatürk Mahallesi Muhtarı İbrahim Özer'e sahtekar diyerek büyük bir gafa imza attı.


Şehrin ortasında Yeni Mahalle ile Kaptanpaşa Mahallesi arasında yer alan Alabalık Deresinin temizlik çalışmasını canlı yayınlayan Belediye Başkanı Demir, Yeni Mahalle Muhtarı Murat Atacan'ı överken, kendisini bazı konularda sosyal medyada eleştiren Atatürk Mahallesi Muhtarı İbrahim Özer'i sahtekar olmakla itham etti. Bundan sonra ona zırnık yok dedi.
 

Başkan Demir, " İşte görüyorsunuz Alabalık deresini temizliyoruz. Yeni Mahalle Muhtarı yanımızda. Ardahanlılar bu çalışmalar hep bu muhtar sayesinde oluyor. Bu muhtarın kıymetini bilin. O bir tane Atatürk Mahallesi muhtarı var habire politika yapıyor. burda canlı yayın yapıyorum kayıtlara geçsin. Ona bundan sonra zırnık yok. Benim sahtekar adamlarla işim olmaz. önce adam olacak. Politika yapacaksan şimdi yapma, seçim zamanı geldiğinde yaparsın. Şimdi seçim bitmiş artık herkes işine bakacak" dedi.


Konuyla ilgili açıklamada bulunan Muhtar İbrahim Özer, olayı yargıya taşıyıp suç duyurusunda bulanacağını açıkladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Faruk, Demir:, Sahtekar, adamla, işim, olmaz, o, muhtara, zırnık, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı