Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 08:44 Bu haber 1015 kez okundu
 
Faruk Köksoy: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için çalışıyoruz"
Belediye Başkanı Köksoy: “Bütün imkanlarımızla Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için çalışıyoruz” dedi.
GÜNDEM Haberi
Faruk Köksoy: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için çalışıyoruz

2018-2019 eğitim-öğretim yılına başlamasının heyecanını ve coşkusunu yaşadıklarını belirten Ardahan Belediye başkanı Faruk Köksoy, 'Eğitimde alınacak gelişme, uluslararası rekabetin en önemli göstergesidir. Ülkemizin geleceğe daha emin adımlarla ilerlemesi için kaliteli bir eğitime ihtiyaç vardır' dedi.

 

'Geleceğimizi şekillendirecek gençlerimizin yanındayız’

 

Başkan Köksoy yayımladığı mesajda, 'Ardahan Belediyesi olarak bütün imkânlarımızı geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için seferber ediyoruz. Amacımız ülkemizin geleceğine katkıda bulunabilecek nesiller yetiştirmek. Geleceğimizi şekillendirecek olan öğrencilerimize sonuna kadar güveniyoruz ve her koşulda onların yanlarındayız.

 

Vatansever gençlerimiz ülkemizin geleceğinin mimarları olduğundan şüphemiz yoktur. Eğitimin ailede başladığı, okulda geliştiği ve toplumda olgunlaştığı unutmamalıyız. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendiren eğitim süreci, sadece bireylerin değil toplumumuzun geleceği için de büyük önem taşımaktadır.

 

Öğrencilerimizin daha çok çalışması, ezbercilikten uzak, bilgiyi sorgulamaları öğretmenlerimizin bilgiyi aktaran değil, bilgiye ulaşma yollarını sunan kişiler olmaları, velilerimizin ise verdikleri destekle çocuklarının ve öğretmenlerimizin yanı başında olmaları gerekmektedir. Çünkü velilerimizin eğitim sürecinde bizzat yer almalarının çok yararlı sonuçlar doğuracağına inanıyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim öğretim yılının, başta öğrenci ve öğretmenlerimiz olmak üzere bütün vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyor, çocuklarımızdan hiçbir fedakârlığı esirgemeyen, her zaman onların yanında yer alan ailelerini, öğretmenlerini kutluyor, sevgili çocuklarımıza, gençlerimize başarılar diliyorum' dedi. Yudum Çelik / Doğuş Haber

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Faruk, Köksoy:, “Geleceğimizin, teminatı, çocuklarımız, için, çalışıyoruz",
Yorumlar
Haber Yazılımı