Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 09:33 Bu haber 2775 kez okundu
 
Gazeteci Fakir Yılmaz bu yapılanların altında kalmaz
Ardahanlı Gazeteci ve İstanbul ARDA-FED Başkanı Fakir Yılmaz İstanbul'da 1-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da Ardahan tanıtım günleri yapacak,bu insan aylar öncesinden bu hazırlıklara başladı ama gelin görün ki bu etkinliği sabote etmeye çalışanlara Ardahan'da kültür sanat günleri programı yapacak olan sanatçılarda katıldı iddiası gündemde .
GÜNDEM Haberi
Gazeteci Fakir Yılmaz bu yapılanların altında kalmaz

Kimileri bu insanı sever veya sevmez,bu insan Ardahan adına bir iş yapmakta ve gece gündüz emek sarfetmekte olduğu için herkesin destek olması gerekmektedir.

 

Özellikle Başta bölge Milletvekilleri ile Ardahan Valisi ve Belediye Başkanının bu etkinliğin açılış programında yer alması gerekmektedir.

 

Gelin görün ki açılışa katılması beklenen bahsi geçenlerden Ardahan Belediye Başkanı bu işi bana göre sabote etmek ve seçimlerde kendisini eleştiren Fakir Yılmaz'a ders vermek maksatlı Ardahan'da yapılacak olan ve tanıtım günlerinden bir hafta sonra yapılacak Kültür ve sanat etkinliğinin programını bu işi organize eden sanatçılarla işbirliği yaparak öne aldırıp aynı tarihe denk getirmesi ve İstanbul ve diğer illerde bulunan Ardahan insanını Ardahan'a davet etmesi kabullenilecek bir davranış değildir nedir bu telaş ve neden programlarını aynı tarihe aldılar oysa duyurularındaki tarih önce farklı günlerdi..

 

Ayrıca bu kültür ve sanat etkinliği programı nedeniyle davet edilen Edirne Belediye Başkanı nedeniyle Ardahanlı olup

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları üst kurulu delegesi olan Korkmaz Karaca Ardahan Belediye Başkanına bakın sosyal medyada(facebook) ne dediğinin haberini okumuşsunuzdur.

 

Karaca yazısında,

 

FARUK BEY, 15 TEMMUZ gecesi , insanlarımız şehit edilirken, Darbeyi destekleyen ve darbe şerefine kadeh kaldıran bu ahlaksız Edirne Belediye Başkanını Ardahan’a davet etmeye utanmıyorsunuz ?

 

Yoksa siz de mi aynı kafadasınız!!!

 

Ardahanlı Gençlerin ve tüm Demokratların bu darbe destekçisi

 

Recep Gürkan’a gereken tepkiyi koyacağına eminim.

 

Sözleriyle bu durumu ağır bir şekilde eleştirmiş ve Başkana uyarı yapmıştır.Bu konuda Başkan bakalım ne diyecektir.

 

Ardahanlı olan ve FOX TV'nin genel yayın yönetmeni olan ve her iki programa davet edilen Doğan Şentürk bakalım bu konuda ne diyecek.

 

Bana göre Başkanın,Fakir Yılmaz'ın yaptığı bu etkinliğe önce katılıp,daha sonra sanatçılarla birlikte Ardahan'da ki programı yapmaları gerekiyordu ama sanatçılarda taraf olmaya başlamış belliki,seçildikten sonra kimsenin ne yaptığını kestiremediği Başkan Faruk Demir bakalım bu uyarımızı dikkate alacak mı?

 

Yoksa herşeyi ben bilirim,ben yaparım,kimseye eyvallahım yoktur,herkes işine baksın bana akıl vermesin havasında olmaya devam mı edecek bilemiyoruz ama Ardahan'da bu işler pek hoş karşılanmaz diyorum.

 

Fırtına öncesi sessizliğin olması beni tedirgin ediyor çünkü Gazeteci Fakir Yılmaz bu işin altında kalmaz gibi.

 

Ben uyarımı yapayım herkes bildiğini okusun sonra olacakları demedi demesin kimse.

 

Ardahan insanı bir işe düştü umarız sonu hayır olur inşaallah.

 

Görüntünün olası içeriği: yazı

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazeteci, Fakir, Yılmaz, bu, yapılanların, altında, kalmaz,
Yorumlar
Haber Yazılımı