Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 06:34 Bu haber 4301 kez okundu
 
Göle'de Hastane Başhekimi neden İstifa etti?
Bugün Gazeteci bir arkadaş bir haber yapıp sayfama etiketlemiş,haberi okuyunca şaşırdım ve Göle'de AK Parti'ye bir şekilde kapağını atan bazı cahil-cühela kesiminin haddini aşarak kamu bürokratlarına parti kisvesi adı altında ayar vermeye kalktıklarını öğrendim.
GÜNDEM Haberi
Göle'de Hastane Başhekimi neden İstifa etti?

Bu nedenle AK Partili geçinen bu kişilerin Göle Devlet hastanesi Başhekimi olup Göleli'ye hizmette, saygıda ve alçak gönüllülükte kusur etmeyen Başhekim Dahiliye Uzmanı Ali Nazmi Can Doğan'ın görevinden istifa etme noktasına getirdiklerini öğrenmiş oldum.Ve Başhekimi aradım geçen hafta istifasını sunduğunu belirterek uzman doktor olarak Göleli'ye hizmet edeceğini söyledi.

 

Burada yazılacak çok şey var edebim ve terbiyem bazı sözleri söylememe müsaade etmiyor artık ve diyorum ki bir şekilde AK Parti de kendisine yer bulan ve doğru dürüst bir işi,bir mesleği olmayan totodan çıkar gibi hasbelkader o ilçede parti yetkilisi ünvanı alan kendini bilmez cahiller siz o ilçeye eğitimini tamamlamış ve gönüllü gelip o memleket insanına hizmeti kendine şiar edinmiş bu bilgi ve birikim sahibi insanı neden canından bezdirip istifa noktasına getirme hakkını kendinizde buldunuz,siz kimsiniz gücünüz ne,etkiniz ne toplumda karşılığınız nedir ki kendinize rol biçip yıllarca bu meslek için emek veren bir Uzman doktoru bu noktaya getirdiniz.

 

Unutmayınız ki

 

-O kişi de Göle'nin bir çocuğu,

 

-O kişi terbiyesiyle,edebiyle etrafına saygıda kusur etmeyen birisi,

 

-O kişi Göle de herkesin derdine koşan ve o hastahaneyi her türlü hizmet veren bir noktaya getiren kişi

 

-O kişinin dedesi bize matematiği öğreten,Anası'da, Babası da Göle'de doğup büyüyen insanlardır siz hangi hakla bu insanı canından bezdiren işler yapıp bu noktaya gelmesine sebep oldunuz?

 

Buradan AK Parti Milletvekili Orhan Atalay'a seslenmek istiyorum ve diyorum ki Göle ve Göleliye hizmette kusur etmeyen bu başhekime sahip çık yoksa etrafın birer birer boşaltılıyor, sonuçta bu işin faturasını Göle insanı sana keser haberin olsun.

 

Bu memlekette bazıları için hatırlatma yapalım,

 

Herkes haddini de bilecek,konumunu da

 

Ardahan'da AK Partiyi bitiren bu tür hamleler olmaya devam ederse bir gün bu vatandaş dönüp sizlerin yüzüne bakmaz,şu an bu olaya gelen tepkilerden ben bunu gördüm.

 

Başhekimin özeline kadar inme hakkını kendinde görenler,dönüp Ardahan'da AK Parti il Başkan yardımcısının işlettiği alkol satan mekanına tepki koyup ondan sonra birilerini suçlasınlar.

 

AK Parti bu tip insanları bünyesinde barındırmaya devam ederse fazla söz söylemeye gerek yok artık olacaklar ortadadır artık.

 

Ben uyarmış olayım birileri ne düşünür onu bilemem,tek bildiğim Gölelinin Başhekimden çok memnun olduğudur.

 

Bunu geçen Göle'ye gittiğimde bizzat gördüm ve duydum.

 

Zafer Tahiroğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Göle'de, Hastane, Başhekimi, neden, İstifa, etti?,
Yorumlar
Haber Yazılımı