Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 21:45 Bu haber 452 kez okundu
 
Göle İmam Hatip Okulları Derneği Başkanı Volkan Bozkurt'tan teşekkür açıklaması
Göle İm-Der Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Bozkurt, koronavirüs salgını dolayısıyla başta Türkiye'deki sağlık çalışanları olmak üzere Göle'de hizmet verip insanlığın kurtuluşu için hayatlarını tehlikeye atan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
Göle İmam Hatip Okulları Derneği Başkanı Volkan Bozkurt'tan teşekkür açıklaması

Göle İmam Hatip Okulları Derneği İm-Der olarak, Göle devlet hastanesi Müdürü Salih Keskin ve Baş Hekimi Ali Nazmi Doğan şükranlarını ileten Başkan Volkan Bozkurt yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: Ülkemizin ve Dünya'nın içinde bulunduğu bu zor zamanlarında Covid-19, Corona Virüs ile mücadele içinde olan memleketimizde Göle devlet hastanesi, Müdürü Salih Keskin, Baş Hekimi Ali Nazmi Doğan nezdinde Hastane ve Sağlık ocağı doktor, hemşire, beden işçisi, güvenlik görevlisi, teknik çalışanlar ve tüm sağlık kadrosuna bu zorlu süreçte göstermiş oldukları emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

Bizim için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarımıza elimizden geldiği kadar yardımcı olalım. Korona virüse yakalanan sağlık çalışanları sayısı 601'e çıktı onlar bizler için çalışıyor bizler de onlar için evde kalalım. Evlerimizden çıkmamaya özen gösterelim. Bu süreci bir birimize destek olarak, geride bırakıp güneşin yeniden üstümüze doğacağı günlere kucak açalım. Bu zor günlerde bizlerde sağlık çalışanlarımız, vatandaşlarımız ve devletimiz için üstümüze ne düşüyorsa Göle İm-der, STK'lar ve Fedarasyon olarak elimizden geleni yapacağız. Müslüman ümmetine bir sabah hayırlı bir güneş doğacak. Saygılarımızla."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Göle, İmam, Hatip, Okulları, Derneği, Başkanı, Volkan, Bozkurt'tan, teşekkür, açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı