Haber Detayı
18 Mart 2020 - Çarşamba 14:34 Bu haber 607 kez okundu
 
Göle-Köprülü Belediyesinin proje üreten Başarılı Başkanı
Göle İlçesi Köprülü Beldesi Belediye Başkanı Yücel Akkoç, önümüzdeki aylarda Köprülü Beldesi halkına büyük müjdeler verecek. Alınan bilgilere göre, kısa sürede beldede birlik ve beraberliği sağlayan ve başarılı bir Belediye Başkanlığı profili ortaya koyan Başkan Yücel Akkoç sayesinde belde ilk kez büyük yatırım ve hizmetlerle tanışma fırsatı bulacak.
GÜNDEM Haberi
Göle-Köprülü Belediyesinin proje üreten Başarılı Başkanı

50 YIL SONRA ÇÖP ARACINA KAVUŞTU..

 

Başkan olduktan sonra ilk olarak Köprülü Beldesi merkez ve dört mahallesi için 50 yıl sonra belediyeye çöp aracı kazandıran Akkoç, imar sorununa el atarak 4 mahallenin haritası ve sokak adlandırılması için caddelerin, sokakların fizibilitelerini çıkararak, Köprülü Merkez imar değişikliği ve imara açılması için çalışması gerçekleştirdi.

 

3 ay içinde bitirilecek olan çalışmayla her mahallenin imar durumu ve caddelerin genişliği sokak adlandırılması yapılacak.
Bunun yanında yollara kilit parke çalışması yapıp, beldeye bir de semt pazarı kazandıran Akkoç, Beldeye hizmet etmek için İstanbul ve Ankara'ya çıkarmalar gerçekleştirip hizmetler gelmesi için mücadele vererek, kardeş belediyeler çalışması kapsamında Erzurum Yakutiye Belediyesiyle kardeş şehir projesi imzaladı.

 

BÜYÜK PROJELER AÇIKLANACAK...

 

Şimdi bahar aylarıyla birlikte Beldeye 2 büyük müjde vereceği öğrenilen Başkan Akkoç'la birlikte Beldenin büyüyüp gelişip ilçe olması için yeni bir statü kazandırılması hedefleniyor.

Köprülü Belediye Başkanın Akkoç'un Beldeye yapacağı büyük projelerin yanında Güneş Enerji Sisteminin hayata geçmesi, altyapı, yayla yolları, kilit parke, sosyal projeler, etkinlikler, taziye evi, halk pazarı, eğitim çalışmaları, tiyatro, hibeler, kapalı spor salonu, yoksullara yardım ve engellilere öncelikli hizmet alanlarında bir çok projeyi ilkbaharla birlikte hayata geçireceği öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Göle-Köprülü, Belediyesinin, proje, üreten, Başarılı, Başkanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı