Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 00:20 Bu haber 3622 kez okundu
 
İl Teşkilatında yerel seçim çalışmaları
SİYASET Haberi
İl Teşkilatında yerel seçim çalışmaları

AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çıldır İlçe Başkanlığı ziyaret etti.

Göreve yeni atanan AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, Çıldır ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililer ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle tanıştı.

İl Başkanı Aydın'ı Çıldır İlçe teşkilatında ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer karşıladı.

İl Başkanı Hakan Aydın'da, "Bu davanın bir neferi olarak her zaman parti içerisinde görevimizi lakıyla yerine getirme çabası içerisinde olduk. Kimi gün ön saflarda bize verilen görevi ifa ettik. Kimi gün arka saflarda partimizin yanında olduk. İlk ziyaretimizi Çıldır İlçemize gerçekleştirdik. Çıldır İlçe teşkilatının elde ettiği başarılar ortadadır. İstatistiklere bakıldığında durum apaçık ortadadır. Çok muazzam bir yükseliş karşımızda duruyor. Yaklaşan yerel seçimlerde bu başarının daha da iyi olacağı inancındayım.

Toplulukların olduğu her yerde dedikodu ve mesnetsiz söylemler çıkmaktadır. Bizlerde bu söylemlere itibar etmediğimiz gibi bunları bastırmakta bizim görevimizdir. Çıldır İlçe teşkilatımıza başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Bir bütün içerisinde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir" diye konuştu.

Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu'nu da makamında ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın ve İl teşkilatı daha sonra Çıldır Gölü Kenarında yemek programına katıldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Teşkilatında, yerel, seçim, çalışmaları,
Yorumlar
Haber Yazılımı