Haber Detayı
19 Nisan 2021 - Pazartesi 08:10 Bu haber 912 kez okundu
 
Korkmaz Karaca'dan teşekkür mesajı
Geçtiğimiz gün Babasının ablası Ayten Karaca'yı kaybeden Cumhurbaşkanlığı Ekonomik Politikalar Kurul üyesi ve AK Parti MKYK Üyesi Korkmaz Karaca bu acı günleri dolayısıyla kendi acılarını paylaşan başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere arayan tüm dostlarına teşekkür etti.İşte o mesaj.
GÜNDEM Haberi
Korkmaz Karaca'dan teşekkür mesajı

Halam Ayten Karaca 1935 yılında Ardahan’da Babaannem Ayna Karaca ve Dedem Ali Abbas Karaca’nın ilk ve tek kızı olarak dünyaya geldi. Halen Ardahan’da ayakta kalan 1900’lerin başında dedemin babası tarafından İnşaa edilmiş taş konakta büyüdü. Piyano olan bir evde 1940’larda ilk çocukluk yaşlarını geçirdi.  

 

Ailenin yaşadığı en büyük travma , 1965 yılında 28 yaşında ismini taşıdığım amcam Korkmaz Karaca’nın ani bir kalp krizi geçirerek vefatı oldu.  Halam 1965 yılından itibaren siyah renk dışında hiç bir renkte kıyafet giymedi.  Hiç evlenmedi.  Allah hiç bir aileye böyle bir travma yaşatmasın. 

 

Ardahan’ın o yıllarını bilen , Ardahan’ın yerlileri , Amcam Korkmaz Karaca ve rahmetli babaannem Ayna Karaca için çok güzel , iyilik dolu anılar anlattılar bana.  

 

Hayat akıyor.  Günler yıllar geçiyor.  Geriye dönüp bakıldığında güzel izler bırakabilmek , en önemli gaye olmalı.  Hoş bir sada... Gerisi boş.  

 

Halamı kaybettik. Bu vesile ile tüm ölmüşlerimize tekrar rahmet diliyorum. Sizlerden Dua bekliyorum.  

Halamın vefatı dolayısı ile acımızı paylaşan başta ; 

 

Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan

 

KKTC Cumhurbaşkanı Sn. Ersin Tatar

 

İçişleri Bakanımız , her dar anımızda ağabeyliğini esirgemeyen Sn. Süleyman Soylu  

 

Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Ağabeyim Sn. Büyükelçi Hasan Doğan 

 

AK Parti Sözcüsü Sn. Ömer Çelik. 

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki 

 

Olmak üzere , ismini yazamadığım Devlet büyüklerimize , iş yaşamındaki çözüm ortaklarımıza , yüzlerce hemşehrime , arkadaşlarımıza , komşularımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Allah hepsinden razı olsun.  

 

İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Raciûn

Kaynak: Editör:
Etiketler: Korkmaz, Karaca'dan, teşekkür, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı