Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 07:02 Bu haber 1159 kez okundu
 
MHP'li Köseliören Partisinden İstifa edip AK Parti'ye geçti
MHP'den 27.dönem Milletvekili adayı olan İş Kadını Sevim Köseliören, MHP´den istifa ederek AK Parti´ye geçti Köseliören, istifasının ardından eşi Yunus Öktem ile birlikte AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın´ı ziyaret ederek, AK Parti´ye üye oldu..
GÜNDEM Haberi
MHP'li Köseliören Partisinden İstifa edip AK Parti'ye geçti

AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, " Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. dönem Milletvekili adayı Sevim Köseliören partisinden istifa ederek partimize katıldı. Ben partimize göstermiş olduğu teveccühünden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Köseliören'in istifa sonrası yaptığı basın açıklaması ise şöyle,

 

“27.Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ardahan Milletvekili Adayı olarak çıktığım bu yolda çeşitli tehditlere boyun eğmeden, bugüne kadar partimin menfaati dışında hiçbir oluşumun içinde bulunmadım. Ancak geldiğimiz durumda birkaç ilçe başkanı ve Parti yöneticilerinden bazı çıkarcı ve menfaatperest şahıslar seçimden önce ve sonra maddi manevi yapılan ve harcanan emekleri göz ardı edip şahsımı ve ailemi hedef alan hakaretleri ve söylemleri karşında üyesi olduğum Milliyetçi Hareket Partisinden istifa etmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar olan süreçte yanımda olan gönüldaşlarıma teşekkür ederim” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'li, Köseliören, Partisinden, İstifa, edip, AK, Parti'ye, geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı