Astroloji

 

 

 
Akrep (28.09.2020)
Kısa seyahat organize etmiş olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle gezinti yapmak günlük yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Kendinize zaman ayırdıkça hayatın yeni tatlarını da keşfetmeye devam edebilirsiniz. Tutkularınıza müsaade edin.
 
Aslan (28.09.2020)
Kardeşlerinizle sözlü iletişim aksaklıkları yaşayabilirsiniz. Ailenin büyüğü olarak alttan almayı denemelisiniz. Kariyer odaklı projelerinizde sona yaklaşmış olabilirsiniz. Başarılarınız sizlere terfi kapısını aralıyor olabilir. Yalnız bir hayat yaşıyorsanız beklenmedik zaman da yalnızlığınızı paylaşmak isteyen ruhunuza iyi gelecek kişi ile tanışabilirsiniz. Burada kendiniz gibi davranmanız yeterlidir. Işıltınız her zaman göz kamaştırıcı olmuştur.
 
Balık (28.09.2020)
Geçmiş sizin için oldukça önemlidir. Mutluluğunuzu ve hüzünlerinizi geride bırakmak zor olsa da acıdan beslenmek isteyen sizler için bırakmama hissi de tutkal görevi görmektedir. Gizli duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz. Gönlünüzün sesini dinlemek sizlere oldukça iyi gelecektir. Kendiniz için geçmişi bırakmalısınız.
 
Başak (28.09.2020)
Ekonomik olarak dengeyi koruyamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Birikim yapmak veya yeni yatırım kaynakları aramak güç gözüküyor olabilir. Sizler titiz kişiliğe sahipsiniz. Kendinize olan güveninizi kaybetmemelisiniz. Panik yapmadan hareket etmek sizlere nefes almanızı sağlayacaktır.
 
Boğa (28.09.2020)
Kendinizi özgür hissetmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Yalnız kalmak ve kendinizle vakit geçirmek oldukça keyifli gelecektir. Partneriniz ile spor ya da yürüyüş yapmak kendinizi tazelemenize yardımcı olacaktır. Duygularınızın yoğun olduğu bir gün içerisindesiniz ailenize karşı ego ve kibir duvarlarınızı yıkmak sizleri bir adım daha ileriye götürecektir.
 
İkizler (28.09.2020)
Sosyal konumunuzu saymayan kişilerle yakınlığınızı kesmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Değerinizi kimsenin düşürmesine izin vermemelisiniz. Hayallerinizin elinizden uçup gittiğini düşünüyor olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeklerle birleştirmek sizlerin elinde. Siz isterseniz gerçekleştirirsiniz. Kendinize güvenmelisiniz.
 
Koç (28.09.2020)
Sosyal çevrenizle i̇lgili konularda ani kararlar alabilir ve yeni başlangıçlara merhaba diyebilirsiniz. İş yerinizdeki olgun ve bilgili konuşmalarınız ekip arkadaşlarınız tarafından oldukça beğeniliyor olabilir. Onlar, bu durumu yetkili kişilere iletebilir ve sizi bir üst kademeye taşıyabilirler. Partneriniz ile kendinizi bütünleşmiş hissedebilir ve ona olan sevginizi kelimelere dökebilirsiniz.
 
Kova (28.09.2020)
Yeni bir ilişkiye başlamak için korkuyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve aileniz sizleri desteklese de incinmiş gönlünüz tekrar denemek için adım atmak istemiyor olabilir. Geçmişi geride bırakmak size şifa olarak yansıyacaktır. Unutmayın herkes kendisine yakışanı yapar. Siz insan sevgisinin dolup da taştığı bir gönüle sahipsiniz. Yaşanması gereken yaşanacaktır, unutmamalısınız.
 
Oğlak (28.09.2020)
Çalışma ortamınızdaki üstlerinizle tartışma yaşayabilirsiniz. Projenin sizlerin istediği gibi olmasını arzu edebilirsiniz fakat şartlar buna izin vermeyebilir. Üstlerinizle ortak noktayı bulmaya çalışmalısınız. Restleşmek sizlere olumsuz yansıyacaktır. İlişkinizi bitirme noktasında olabilirsiniz. Kararı tekrar düşünmek isteyeceğiniz saatler de yalnız olmayı seçmelisiniz.
 
Terazi (28.09.2020)
Arkadaşlarınız sizleri yeni bir kişi ile tanıştırmak isteyebilir. Güvendiğiniz dostlarınıza kulak vermelisiniz. Duygularınız çocuksu hareketlerle güne başlıyor olabilir. Özgür olmak ve eğlenmek görevlerinizi yerine getirmenize engel değildir. Küçük zaman aralıklarında kendinize ödül vermelisiniz.
 
Yay (28.09.2020)
Hayatınızı dengede tutmak da zorlanıyorsunuz. İş yaşamınız, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz hepsi kaos içerisinde ve yetişmekte zorlanıyorsunuz. Partnerinizle açıkça konuşarak sizlere destek olmasını isteyebilirsiniz. Geçmiş yanlışlarınızın karşınıza çıkabileceği bir gün. Dürüst olmak sizlere her zaman artı puan kazandıracaktır.
 
Yengeç (28.09.2020)
Bugün özgürlük ihtiyacınız iyice artmış olabilir. Günün yoğun temposunun dışında kişisel finansal konularınızla da ilgilenmeniz gereken bir gün. Partnerinizden yardım almak, sorumluluğunuzu biraz olsun paylaşmak yükünüzü hafifletecektir. Karar alırken gerçek verileri hesaba katmadan adım atmamalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı