Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 12:36 Bu haber 2323 kez okundu
 
Ardahan'da AK Parti il Başkan yardımcısı bakın ne işle uğraşıyormuş.
Geçtiğimiz gün beni arayıp yazdıklarımdan dolayı tehdit ve hakaret eden Ardahan AK Parti il Başkan yardımcısı MFA isimli şahsın Ardahan'ın göbeğinde içkili restoran açmak için çalışmalar yaptığını biliyormuydunuz?
GÜNDEM Haberi
Ardahan'da AK Parti il Başkan yardımcısı bakın ne işle uğraşıyormuş.

Ardahan'da İçkili restoranı olan eski ESOBB Başkanı İskender YILAN İle ortak olmak için anlaşan AK Partili bu zat, Yılan'ın eski restoranını kapattırıp mülkiyeti kendisine ait olan yeni mekana Yılan'ı ortak etmek için anlaşıp bu işe giriştiklerini ve çevredeki bir okula yakın olan bu mekanın tadilatını hızla yürüttüklerini ve yakında lüks ve içkili bir mekan olarak açılacağı bilgisi bize ulaştırıldı.

 

Kimin ne işle uğraştığı bizi ilgilendirmiyor burada üzerine duracağımız konu AK Partili geçinen ve il yönetiminde görev alan birisinin bizim yazdıklarımızdan neden rahatsızlık duyup bize tehdit ve hakaret yağdırdığı iyice anlaşılıyor.

 

Biz birilerinin DAVA'sının sorgulamasını yapmış ve demiştik ki bu dava neyin davası,şimdi anlaşılıyor ki ALLAH'ın haram kıldığı bir işi ticarete döküp o ilde kötülüğün öncülüğünü ticaret adı altında yapacak olan AK Partili il başkan yardımcısının davasının bu işlerle meşgul olmak olduğu ortaya çıkmış oldu.

 

AK Parti il Başkanı Hakan Aydın'ın bu durum karşısında nasıl bir tutum sergileyeceğini biz bilemiyoruz ama umarız bu mekanın açılışında bulunmaz ve Dava'sına sahip çıkar,bu tür insanlarla da yollarını bir an evvel ayırma yoluna gider.

 

Başkan Erdoğan Ankara'da bu konuya vakıf olup olan bitenden haberdar olup gerekeni yaparsa,olacakları tahmin etmek bile istemiyorum.

 

AK Partili geçinen birisinin böyle içkili mekan açması muhafazakar çevrenin kabul edeceği bir şey değildir,

 

Müslümanların mahallesinde bu tür girişimler hoş karşılanmayacağı için bu kabadayı geçinen şahsın bu yazıdan sonra ne yapacağını merak ederken acaba AK Parti'den istifa edecek mi diye bekleyeceğiz.

 

Yoksa Allah Rasulü'nün bile lanetlediği bir işi yapmaya hazırlanan bu şahsın DAVA'sının bizim bildiğimiz dava olmadığı böylece ortaya çıkmış oluyor.

 

AK Partililer bu haberimi okuyup kendilerine şunu sorsunlar,

 

''BİZ KİMLERLE BU YOLDA YÜRÜYORUZ''

 

Biz yine Ankara'da oturup burnumuzu yine bu işlere soktuk bakalım bu sefer nasıl bir tehdit alacağız.

 

Bize ayar vermeye kalkanların ayarlarının bozuk olduğunu bu halk görmüş olsun

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ardahan'da, AK, Parti, il, Başkan, yardımcısı, bakın, ne, işle, uğraşıyormuş.,
Yorumlar
Haber Yazılımı