Haber Detayı
07 Mart 2020 - Cumartesi 08:26 Bu haber 722 kez okundu
 
Ardahan'da tıkanan siyasete nefes aldırmaya çalışan gelişmelerde var.
Dün akşam Gelecek Partisi il başkanı Celil Toprak ve Kaptanpaşa mahallesi Muhtarı Efrail Yıldız ile Atatürk Mahallesi Muhtarı İbrahim Özer ayrı ayrı beni arayıp yaptıkları bir toplantının bilgisini verdiler İl Başkanı Celil Toprak Ardahan'ın sorunlarını masaya yatırmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere Gelecek Partisi il Başkanlığı olarak Ardahan'ın merkezde bulunan 7 mahalle muhtarı ile birlikte yemekli bir toplantı düzenlediklerini söyledi.
SİYASET Haberi
Ardahan'da tıkanan siyasete nefes aldırmaya çalışan gelişmelerde var.

Toprak konuşmasında,bu toplantıda verilen mesajları özetledi ve Ardahan siyasetinde iddialı olduklarını Ardahan'ın geleceğiyle ilgili önemli işler yapacaklarını belirterek konuşmasını sürdürdü.

 

Gelecek Partisi l Başkanı ve Muhtarlarlar, olarak Lezzet-i Kür restoranında yemekli toplantıda Ardahan’ın sorunları ve yatırım projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundukarının altını çizen Toprak. Ardahan’ın geleceğini ilgilendiren önemli konular hakkında da istişarelerde bulunduklarını Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı olarak Muhtarları Partisinin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’yla görüştürdüğünü belirtti..

 

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile telefonla görüşen Karagöl Mahallesi muhtarı Erdal Uğurlu, Halil Efendi Mahallesi Muhtarı Yaşar Ekmekçi, Kaptanpaşa Mahallesi Muhtarı Efrail Yıldız İnönü Mahallesi Muhtarı Müjdat Bölük, Atatürk Mahallesi Muhtarı İbrahim Özer ve Gürçayır Muhtarı, Doğu Ekspres Treni, tüneller ve havaalanı için Davutoğlu’dan destek istediler.

 

Muhtarların isteklerine samimi bir şekilde cevap veren Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: “Ardahan benim ilimdir. İktidar olduğumuzda ilk çiviyi Ardahan’a çakacağız. Ardahan ilimizi ulaşımda marka kent yapacağız. Doğu Ekspres Treni Ardahan’a gelecek ve Ardahan’a havaalanı da yapılacak. Tünellerde tamamlanacak. Ardahan’a pozitif ayrımcılık yapacağız. İktidarımızla birlikte her kes farklı bir Ardahan görecek” dedi.

 

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile telefonla görüşen Muhtarlar, İl Başkanı Celil Toprak’a sorunlara duyarlı olmasından dolayı teşekkür ettiklerini belirttiler..

 

Zafer Tahiroğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ardahan'da, tıkanan, siyasete, nefes, aldırmaya, çalışan, gelişmelerde, var.,
Yorumlar
Haber Yazılımı