Haber Detayı
03 Temmuz 2020 - Cuma 06:11 Bu haber 893 kez okundu
 
Ardahan halkı birşeyleri görmeye başladı
Ardahan'da belediye Başkanı Faruk Demir'e 31 Mart seçimlerinde büyük bir destek veren halk artık son günlerde yaşanan olaylara tepki koymaya başladı,CHP İl Başkanını ve partilileri bile çileden çıkaran gelişmeler herkesin dikkatini çekmeye başladı.
SİYASET Haberi
Ardahan halkı birşeyleri görmeye başladı

Ardahan gençliği ve CHP'liler ehliyetsiz olduğu halde kendisine tahsis edilen jeep ile kaza yapıp araca büyük hasar veren Başkan Faruk Demir'in Danışmanı Zonguldaklı Selahattin Partlak için düzenlenen yardım toplama davetine ilgi göstermedi.

 

Programı düzenleyenler için büyük bir hayal kırıklığı oluşturan ve 7-8 kişinin icabet ettiği yardım toplama programı tam anlamıyla fiyaskoyla sonuçlandı.

 

Ardahan'da geçtiğimiz günlerde kendisine tahsis edilen bir araçla birileriyle bir yerlere giderken aracın altını vurup kullanılamaz hale getiren ve Ardahan itfaiyesinin yardımıyla arıza yapan aracı çekilen Faruk Demir'in bir diğer danışmanı Yusuf Ocak'ın CHP Gençlik kolları Başkanı olarak bu yardım programını düzenlemesi CHP İl Başkanı Yalçın Taştan'ın itiraz etmesine rağmen yapılması manidar bulundu ve bu olay Başkan Faruk Demir ile Yalçın Taştan'ın arasında tartışmaya neden olduğu iddia ediliyor.

 

Faruk Demir'in her iki danışmanının karıştığı bu kaza olaylarını duyan Ardahan'da işsiz durumda olup sokaklarda boş gezen gençliği isyan noktasına getirmiş durumda.

 

Bu gelişmeler Ardahan'da birşeylerin değişmeye başladığını ortaya koymaktadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ardahan, halkı, birşeyleri, görmeye, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı