Haber Detayı
28 Ekim 2020 - Çarşamba 07:08 Bu haber 1657 kez okundu
 
CANER ÇOBAN : ARDAHAN'IN ÇOK KALİTELİ VE DONANIMLI BİR EMNİYET MÜDÜRÜ VAR
Yeniden Refah Partisinin genç ve başarılı il Başkanı Caner Çoban takım arkadaşlarıyla birlikte Ardahan il Emniyet Müdürü Ünsal Hayal'i makamında ziyaret ederek Genel Başkanları Fatih Erbakan'ın Ardahan ziyaretinde Emniyet olarak göstermiş oldukları ilgi ve alakaya teşekkür etti.
SİYASET Haberi
CANER ÇOBAN : ARDAHAN'IN ÇOK KALİTELİ VE DONANIMLI BİR EMNİYET MÜDÜRÜ VAR

Ardahan Yeniden Refah Partisi il Başkanı Caner Çoban Ardahan il Emniyet Müdürü Ünsal Hayal'i ilçe başkanlarıyla birlikte ziyaret ederek teşekkür etti.Çoban bu teşekkür ziyaretinin nedeni olarak geçtiğimiz günlerde Ardahan'a ziyarette bulunan Genel başkanları Fatih Erbakan için Ardahan Emniyet Müdürlüğünün göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiğini belirtti. Ayrıca Ardahan'da yaşanan bazı olaylarında kısaca değerlendirmesinin yapıldığı bu ziyarette Emniyet Müdürü Hayal'in kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun olduklarını belirterek ziyaretten çok büyük bir memnuniyetle ayrıldıklarını belirtti.
Yeniden Refah Partisi teşkilatı olarak Ardahan il Emniyet Müdürlüğünün tüm çalışanlarına teşekkür ettiklerini belirten Çoban, Ardahan'ın çok kaliteli ve donanımlı bir Emniyet Müdürü var diyerek görüşmeden çok memnun bir şekilde ayrıldıklarını söyledi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: CANER, ÇOBAN, :, ARDAHAN'IN, ÇOK, KALİTELİ, VE, DONANIMLI, BİR, EMNİYET, MÜDÜRÜ, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı