Haber Detayı
10 Kasım 2018 - Cumartesi 09:10 Bu haber 1559 kez okundu
 
Erdal Başdemir: “ Tek Derdim Memleket, Tek Önceliğim Ardahan’dır...”
Ardahan'da AK Partinin Belediye Başkan aday adaylığı için ilk başvuruyu Erdal Başdemir yaptı.Kalabalık bir seçmen kitlesiyle AK Parti İl Başkanlığına gelen Başdemir adaylık başvuru evraklarını İl Başkanı Hakan Aydın'a teslim ederek hazırlamış olduğu basın açıklamasını gazetecilere dağıtarak,''ALLAH BİZİ UTANDIRMASIN'' dedi.
SİYASET Haberi
Erdal Başdemir: “ Tek Derdim Memleket, Tek Önceliğim Ardahan’dır...”

Ardahan Üniversitesi İdari Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Erdal Başdemir, AK Parti’den Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı. Erdal Başdemir, Ardahan’da AK Parti'den başvuru yapan ilk aday adayı oldu.

 

Erdal Başdemir, AK Parti Ardahan İl Başkanlığı binasında resmi başvurusunu gerçekleştirip evraklarını İl Başkanlığına teslim etti. 

 

Parti Binasında Belediye Başkan aday adaylığıyla ilgili açıklama yapan Erdal Başdemir, “31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimi münasebetiyle, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı olarak saygıdeğer Ardahanlı vatandaşlarımızın iradesine ve tercihine talip oldum. Cenab-ı Hakkın takdiri ve siz değerli hemşerilerimin destekleriyle Ardahan’ımıza Belediye Başkanı olarak hizmet etmek” istiyorum dedi.

 

“Ardahan’ımızın daha gerçekçi ve kuşatıcı projelerle var olan kaynaklarını harekete geçirerek, bütün ihtiyaç ve eksikliklerinin giderilmesinde hiçbir engel bulunmadığını, şehrimizin çeşitli kurum ve kuruluşlarındaki çalışmalarım sayesinde bizzat yerinde gözlemleyerek tespit ettim. Seçilmem halinde büyük bir şeref ve mesuliyetle yürüteceğim Ardahan Belediye Başkanlığı görevinde, doğup ekmeğini yediğim, havasını soluduğum Ardahan’a ve Ardahanlılara var gücümle hizmet edeceğim. Ardahan’da gerek görevimin niteliği, gerekse Ardahan’a ve Ardahanlıya hizmeti bir borç bilmem sebebiyle şehrimize dair her konuda çözümün bir parçası olmak için gece gündüz çalışacağım.

 

Bu görevi yürütürken cefakâr, fedakâr ve vefakâr muhterem Ardahanlı hemşerilerimin destek ve yardımları en büyük enerji kaynağım olacaktır. Görev sürem boyunca Ardahan’ımızın merkezinden en uzak mahallesine ve civar köyüne kadar her karışında; alt yapıdan eğitime, sağlıktan tarıma, turizmden sosyal hizmetlere, sanayiden istihdama, yoksulluktan işsizliğe, gençlik ve spordan güvenliğe kısacası her alanda yapılması gereken büyük hizmetlere vesile olmaya gayret edeceğim. Bütün bunları gerçekleştirirken hareket esasım toplumun bütün kesimleri ile iletişim halinde olarak her daim insan odaklı ve hesap verebilir bir hizmet anlayışını benimsemek olacaktır” şeklinde konuştu.

 

Başdemir, “Bu bağlamda özelikle şu konunun bilinmesini istiyorum; “ Tek Derdim Memleket, Tek Önceliğim Ardahan’dır...” Hangi partiye mensup olursa olsun herkese kalbimiz, gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır. Ardahan’ımızda birlik ve beraberlik içerisinde yürüteceğimiz her alandaki hizmetlerimizde ne gerekli ise sonuna kadar elimden geleni yapacağımı önemle belirterek, en kalbî duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdal, Başdemir:, “, Tek, Derdim, Memleket,, Tek, Önceliğim, Ardahan’dır...”,
Yorumlar
Haber Yazılımı