Haber Detayı
21 Nisan 2019 - Pazar 08:06 Bu haber 2997 kez okundu
 
Ergüder Şimdi:Ardahanlılar bu tarihi fırsatı değerlendirmelidir
Ankara Ardahan Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi ve Federasyon Kadın Kolları Başkanı Canan Avşar Uzun bizi Elvankent'te ziyaret ettiler.
GÜNDEM Haberi
Ergüder Şimdi:Ardahanlılar bu tarihi fırsatı değerlendirmelidir

Bir Ardahanlı olarak büyük bir memnuniyet duyduğum bu görüşmede Ergüder Başkan ile çok çeşitli konuları konuştuk.

 

Ankara'da Federasyon olarak yaptıkları etkinliklerin çok güzel bir şekilde yöre insanımızı memnun ettiğini gözlemlediğimi belirterek bu çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ettim.

 

Ankara'ya Belediye Başkanı olan Mansur Yavaş'ın davet edildiği gecede ''seçilirsem Ardahan Kültür evi açacağım'' sözünü verdiğini hatırlattım,Başkanda haftaya perşembe günü federasyon olarak Yavaş'ı ziyaret edip hayırlı olsun demek için randevu aldıklarını ve bu konuyu kendisinden gerçekleştirmesini isteyeceklerini söyledi.

 

Ardahan adına bir tek Federasyon olarak faailyet yürüttüklerini belirten Şimdi geçtiğimiz hafta Ardahan Belediye Başkanı seçilen Faruk Demir ile ilgili yazdığım yazıyı okuduğunu hiç şaşırmadığını çünkü Başkan'ın Ankara ziyaretinde kendilerini de es geçip KAI Başkanı Erdoğan Yıldırım'ı ziyaret ettiğini ve kendilerinin bu duruma çok şaşırdığını belirtti.çünkü KAI'nin Ardahan ile bir alakasının olmadığını tek yetkili federasyonun kendileri olduğunu belirtti.Bu duruma Federasyon olarak bir anlam veremediklerini anlattı.

 

İstanbul'da Belediye Başkanı seçilen Ardahanlı 3 Başkanı yapacakları bir organizasyonla ziyaret edip hayırlı olsun diyecekleri bir program hazırladıklarını da belirten Şimdi,Ardahan adına tarihi bir fırsat yakalandığını bunu iyi değerlendirmek gerektiğini anlattı.

 

Federasyon olarak Genel Kurul'a gideceklerini de belirten Şimdi,gerek Kadın Kolları,gerek Gençlik kolları olarak Federasyonun her birimi çok başarılı işlere imza atmaktadır diyerek çalışmaları kısaca özetledi.

 

Bende kendilerine elimden geldiğince destek olma sözü vererek daha başka özel konuları da konuşarak bu ziyareti sonlandırdık.

 

Ardahan adına güzel işler yapma gayretinde olan bu ekibe herkesin sahip çıkıp destek olması gerekmektedir diyorum.

 

Ardahan insanı 31 Mart seçimleri nedeniyle eline geçen bu tarihi fırsatları el birliğiyle iyi değerlendirmelidir.

 

Zafer Tahiroğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ergüder, Şimdi:Ardahanlılar, bu, tarihi, fırsatı, değerlendirmelidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı