Haber Detayı
24 Kasım 2020 - Salı 08:29 Bu haber 1198 kez okundu
 
Göle'de halkı canından bezdiren sahtekarlar yolun sonuna geldiler!
Göle'de son günlerde yaşanan olaylar nedeniyle ilçe insanının huzurunun bozulduğunu ve zaten Pandemi nedeniyle zor günler geçiren ilçede birde böyle vicdanları yaralayan gelişmelerin olması tabiiki bizlerin doğup büyüdüğü o güzelim memlekete sahip çıkmamızı gerektirmektedir.
GÜNDEM Haberi
Göle'de halkı canından bezdiren sahtekarlar yolun sonuna geldiler!

Bir ilçe düşünün 2 yıl öncesine kadar bu denli huzursuz ve perişan bir halde değildi.2 yıl evvel Göle'de kendilerine göre bir yapı kurup halkı bir köşeye sindirip istedikleri atı oynatmak için birilerinin MAHİR DOĞU adına facebook'ta sahte bir hesap açarak güya Göle sevdalısı olduğunu iddia ederek paylaştığı yazılarda insanları tehditle,şantajla,iftirayla köşeye sıkıştırıp maddi kazanç ve hükümranlık elde etmeye çalıştıklarını tüm Göle insanı yaşayarak görmektedir.hatta bundan 7 ay evvel bizim hakkımızda bile güya parayla haber yapıyormuşuz diyerek kendi ürettikleri sahte makbuzla bu halkı kandırmaya çalışmalarına biz fırsat vermemiştik ve rezil ederek hadlerini bildirmiştik Aradan geçen bu sürede  bu MAHİR DOĞU denen çetenin,şebekenin Göle'de birilerinin siyaseten önünü açmak ve birilerini karalayarak halkın gözünden düşmesini sağlamak amaçlı kurulan organize bir suç örgütü olduğunu herkes az çok görmüş oldu.

 

Göle insanının özel yaşamlarını bile ele geçirip insanlar arasında husumet oluşmasına neden olan bu çetenin,Müteahhitleri ve işadamlarını gizlice tehdit ederek ve şantajla para koparmaya çalışarak,kişilerin özelini irdeleyerek yalan ve yanlış suçlamalarla köşeye sıkıştırıp menfat sağlayarak,toplumun saygın insanlarını karalayarak itibar suikasti yapan bu çete ve organize suç örgütü artık yolun sonuna geldi.

 

Açtıkları sahte hesap facebook tarafından kapatılan ve pislikleri bir bir ortaya dökülen bu şebekenin kurduğu grup Göle'de büyük bir panik içerisinde ve sağa sola hakaret etmeye başlamış durumda.

 

Göle'de herkesi attığı iftiralarla bir köşeye sindiren ve insanların huzurunu bozan, ilçe tarihinde olmamış işleri bu halkın önüne koyan bu şizofrenik ve ahlaktan mahrum kişiler Göle'de barınamayacaklarını anladılar ve kendilerini kurtarmak için sansasyonel işlere imza atmaya başladılar.

 

Devletin emniyet birimlerinin bulmakta zorluk çektiği bu şebeke elemanlarından 3-5 tanesinin adı ortalıkta dolaşmakta hatta,bunlardan birisinin şu an savcılıkta soruşturmasının sürdüğünü çok yakında bu olayın faillerinin yakalanacağını ve bunların bir siyasi partinin koruyuculuğuna güvenerek bu çalışmaları yaptığını ve hedef şaşırtmaya devam ettikleri iddia edilmektedir.

 

Göle'de herkesin ağzının tadını kaçıran bu çete ve organize suç örgütünün Göle'ye verdiği zararın tarifi yoktur. Kendilerine Göle sevdalısı süsü verip Göle insanının huzurunu bozan ve ilçede insanları birbirine düşman olma noktasına getiren kişi ve kişilerin ruh sağlıklarının yerinde olmayan hasta ruhlu ve şizofrenik insanlardan meydana geldiğini belirtmekte fayda var.
Sahte bir hesapla, yalan ve iftirayı adeta doğru bir işlemmiş gibi bu topluma aktaran MAHİR DOĞU denen ne idüğü belirsiz şerefsiz grubun kurdukları bu pislik yapı birgün bunun bedelini ödeyecekti işte onun zamanı geldi. Bu gruba destek veren ,bu grubun içerisinde aktif olarak görev alan ve bu grubun arkasında duran siyasi veya Gazeteci her kimse bir bir ortaya çıkarılacak ve kamuoyuna deşifre edilecektir biz buna inanıyoruz.

 

Göle Göle olalı böyle zulüm görmedi,inanıyorumki Göle insanı böyle hasta ruhlu insanların bir araya gelip bu ilçenin geleceğiyle bu denli oynanmasına asla müsaade etmeyecektir, bizler bu ilçenin yetiştirdiği aklı başında ve o memleket için her türlü güzel şeylerin yapılmasını arzulayan insanlar olarak bu çetenin karşısına dikildik ve Göle insanının huzuru ve selameti için gerektiğinde iftiraya uğradık, yeri geldi küfür işittik ama bu pislik yapının ortaya çıkarılması için gövdemizi ortaya koyduk.
MAHİR DOĞU isminin arkasında sıralanan o hasta ruhlu kişiler ya bunun hesabını vererek tarihin çöplüğünde yer bulacaklar, ya da defolup bu ilçenin yakasından düşecekler.

 

Bir Göleli olarak herkese çağrım şu, korkmayınız, üzülmeyiniz, bizlere destek veriniz ve gözüken o ki gelişmeler bu çetenin son nefesini vermeye başladığını gösteriyor.

Göle insanının birlik ve beraberliği bu çeteyi ,bu organize suç örgütünü çöplüğe atacaktır.
Yeter ki birlik ve beraberlik içerisinde olalım.

 

Zafer Tahiroğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Göle'de, halkı, canından, bezdiren, sahtekarlar, yolun, sonuna, geldiler!,
Yorumlar
Haber Yazılımı