Haber Detayı
22 Kasım 2020 - Pazar 07:11 Bu haber 1560 kez okundu
 
GÖLE'nin CHP İlçe Başkanı neden korkuyor?
Göle ilçesinin CHP ilçe Başkanı Recai Özalp dün Milletvekili Orhan Atalay'ın Göle'de su borusuna sabotaj yapanları ÇETE diye suçlamasından rahatsız olmuş olacak ki, Milletvekilinin bu suçlamalarını eleştirmiş, ayrımcılık yapıldığını belirtmiş .Şimdi CHP'li başkan bunun nedenlerini açıklamak zorunda, çünkü bizler ÇETE var derken birilerini yada CHP'lileri isim vererek suçlamadık ki, balıklama bu tartışmaya katılan Başkan Recai Özalp acaba bir şeylerin ortaya çıkmasından mı korkuyor?
SİYASET Haberi
GÖLE'nin CHP İlçe Başkanı neden korkuyor?

Göle'de içme suyu borusunu tıkayan ve kim oldukları ayan,beyan belli olan bir çeteyi eleştiren Milletvekili Orhan Atalay'ın açıklamalarından çok rahatsız olan CHP Göle ilçe Başkanı Recai Özalp neden rahatsız olmuş çıkıp bu konuda da bir açıklama yapsın.

 

Güya Milletvekili ayrıştırıcı bir uslup kullanmış,toplumu bölmeye çalışmış,Göleden hiç kimsenin böyle bir işi yapmayacağını belirtmiş,açıklamasının özeti bu.

 

Başkanın, Milletvekiline bu eleştirisinin arkasında yatan asıl korku nedir hiç düşündünüz mü? çünkü yaşanan gelişmelere bakılınca herkes işin ucunun nereye dayanacağını az-çok iyi biliyor.

 

2 yıldır Göle'de birileri sosyal medyada sahte hesap açıp AK Partililere,AK Partili Milletvekili,il Başkanı, Belediye başkanlarına her türlü iftirayı atanlara bu güne kadar sesini çıkarmayıp adeta destek olanların bu konuda Göle'de oluşan rahatsızlığı hiç bir zaman gündeme taşımaz ve adeta alkışlarken, kendi yardımcısının bu olaylar nedeniyle suçlandığını ve savcılıkça ifadesi alındığını bu halkın bilmediğini sanan CHP'nin ilçe başkanının Milletvekilinin yaptığı açıklamadan rahatsızlık duymasının nedeni apaçık belli olmuyor mu.

 

Göle'de AK Partiyi ve partilileri yıpratmak için kurulan bu çeteye alkış tutup ilçe siyasetinde bu pis ve kirli ilişkilerle kendilerine ikbal arayışında olanların kendilerini ele verdiği bu süreçte, bunların artık yolun sonuna geldikleri ayan beyan ortaya çıkmış durumdadır.   

 

Göle'de kurdukları kirli ilişkilerin deşifre olması sonucu İşin ucunun kendilerine dayanacağından korkan birileri bu saatten sonra ortalığı bulandırmak için bu açıklamaları yapacaktır yapmasına da burada bilmeleri gereken AK Parti Milletvekili isim belirtmeden birileri için ÇETE demesi üzerine,CHP İlçe Başkanının bu sözden rahatsızlık duyup atılan oltaya takılması çok ilginç bir durumdur.

 

Oysa bugün yaşanan olaydan dolayı Göle'de kim veya kimler oldukları az-çok tahmin edilen bu çete yapılanmasının bertaraf edilmesi için Milletvekilinin açıklamasına destek açıklaması yapılması gerekmekteydi ama tam tersi yapıldı, bu olayda eğer destek açıklaması yapılsaydı o zaman birlik ve beraberlik sağlanmış olurdu.

 

Milletvekilince birilerinin Gölede kurdukları tehdit ve şantaj ekibinin isim vermeden çete diye alenen suçlandığı bu süreçte, başka birilerinin onları koruyucu refleksle hareket etmesi anlaşılır bir durum değildir.

Göle'nin CHP İlçe Başkanı bu çıkışıyla neyin ortaya çıkmasından korkuyor bilinmiyor ama şimdi çıkıp bu duruma bir açıklama yapması gerekmektedir.

 

Yoksa ortaya çıkacak bir şeylerden mi korkuyor.

 

Bu olay çok baş ağırtacak gibi.

 

Unutulmamalı ki, gerçeklerin kendiliğinden ortaya çıkması gibi bir huyu vardır, işte Göleliler olarak o süreci yaşıyoruz.

Bu gelişmeler çok ilginç bir noktada durdu bakalım nasıl savunma yapılacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLE'nin, CHP, İlçe, Başkanı, neden, korkuyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı