Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 08:16 Bu haber 976 kez okundu
 
Onurlu insanlar hep kazanmıştır,onursuzlar ise rezil olmuştur
İşimiz gereği siyasette olan bitenleri kamuoyuna duyurmaya çalışıyoruz,öyle birileri gibi kalemini kiraya verenlerden olmadığımız için toplumsal vizyonu olmayan,cahillerle uğraşmak zorunda kalıyoruz ve bize hakaretin sınırı yok.
GÜNDEM Haberi
Onurlu insanlar hep kazanmıştır,onursuzlar ise rezil olmuştur

Bana saldıran ve hakaret edenlerin karın ağrısını öğrenmiş oldum,vay efendim sen AK Partiyi övüyorsun,CHP'yi eleştiriyorsun.eğer AK Partiyi eleştirirsen bizim gözümüzde iyi adamsın yok eleştirmiyorsan al sana mahalle baskısı.

 

Beni takip edenler iyi biliyor ki ben AK Partiyi en çok eleştirenlerdenim,gerek paylaştığım köşe yazarlarının eleştirileri ve gerekse kendi yazılarımda bunu defalarca yazdım sizlerde bunları okudunuz,şimdide CHP'de gördüğüm yanlışları eleştiriyorum diye sosyal medyada kümelenmiş,kendini bilmez,hayatında bir ipe sap olmamış,bu topluma vereceği bir şey kalmamış tipler bana akıl vermeye ve ayar vermeye çalışıyor mahalle baskısıyla beni susturmaya çalışıyorlar.

 

Bu arkadaşlar AK Parti düşmanlığını kendine hedef koymuş saldırıp duruyorlar,burada bir şey gördüm sosyal medyada ki AK Partililer kendilerine yapılan bunca hakarete rağmen sessizce olan bitenleri uzaktan izliyorlar ve bu hezeyanlar karşısında sesleri çıkmaz olmuş.

 

Ben ne AK Partinin savunucusu nede diğer partilerin düşmanıyım her eli kalem tutan insanlar gibi gündemin gidişatına göre yazılarımı yazıyorum.ama bu sosyal medyaya çöreklenmiş densizlerin bu saldırıları karşısında ne bildiğim doğrulardan geri adım atacağım ne de birilerine şirin gözükmek için kılıktan kılığa gireceğim kimse benden böyle birşey beklemesin.

 

Ben, AK Parti döneminde işimden oldum,Eşim AK Parti döneminde kazandığı Hakimlik sınavını kaybetti ve Telekomdaki sözleşmesine son verildi tüm bunlara rağmen yazmamız gerekenleri yazıp duruşumuzu ortaya koyduğumuzda bizlerin yaşadığı bu acılara ortak olmayanlar bize her türlü iftirayı atarak akıllarınca silip bir köşeye atmaya çalışıyorlar.

 

Bu arkadaşların bilmediği bir şey var ya beni hala tanıyamamışlar yada işlerine böyle geldiği için bu tutumu sergiliyorlar.AK Partiliyi gördüğünde onlara yalakalık yapanlar,CHP'lileri gördüğünde menfaati için kılık değiştirenler adam olmadıklarını çok iyi bildikleri için insanları karalamayı marifet sanarlar.

 

Kısaca ben doğrulardan ayrılmayacağım,sizlerde yazılarımı,eleştirilerimi okuyup değerlendirmenizi yapacaksınız.

 

Sırf birileri mutlu olacak diye kimseye ne iftira atacak kişiliğim var ne de şakşakçılık yapacak bir halim var.

 

İster hoşunuza gitsin,ister gitmesin ben ömrümde küçük menfaatler peşinde koşup kimsenin şakşakçısı olmadım bu böyle biline.

 

Ben onurumu kimseye çiğnetmedim buna da bundan sonra asla müsaade etmeyeceğim.

 

İnsan ya bilerek konuşacak,ya da susacak ama bu sosyal medyada her türden insan olduğu için yapacak bir şey yok.

 

Ama herkes haddini ve yerini bilecek.

 

Zafer Tahiroğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Onurlu, insanlar, hep, kazanmıştır,onursuzlar, ise, rezil, olmuştur,
Yorumlar
Haber Yazılımı