Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 07:19 Bu haber 2587 kez okundu
 
Tanıtım ve Reklam sektörüne Ardahanlılar damgasını vuruyor
İstanbul'da tanıtım ve reklam konusunda marka olma yolunda başarılı bir şekilde yürüyen POPÜLER MEDYA şirketi aldığı bir kararla,Ankara'da Medya tanıtım ve Reklam işlerine Ardahanlı bir iş kadınımızla damgasını vuracak.
GÜNDEM Haberi
Tanıtım ve Reklam sektörüne Ardahanlılar damgasını vuruyor

POPÜLER MEDYA PR ve REKLAM şirketi İstanbul'daki şirket hizmet ağını Ankara ve iç Anadolu'ya da yayma kararı aldı ve bu işin başına herkesin yakınen tanıdığı Ardahanlı Dilek Öztürk isimli başarılı bir iş kadınını getirdi.

 

Ardahan Göleli iş insanlarımızın sahibi olduğu medya tanıtım şirketi POPÜLER MEDYA PR/REKLAM Şirketi İstanbul'da faaliyetlerini başarılı bir şekilde Yürütürken, Ankara'da da ofis açmaya karar verdi,Şirket hizmet ağını genişletme kararı alırken. Ankara Başta olmak üzere iç Anadolu da yürüteceği bu çalışmanın başına yine Ardahan-Göleli olan Dllek Öztürk isimli bir iş Kadınıyla yoluna devam edecek olması dikkatlerden kaçmadı.Tanıtım ve reklam şirketi olan Popüler Medya şirketi Belediyeler başta olmak üzere her alanda programlar hazırlayıp ulusal TV kanallarında yayınlanmasını sağlıyor.

 

İş Kadını Dilek Öztürk Ankara'da medya sektörüne adım atan Ardahanımızın yetiştirdiği başarılı bir insanı olarak hızlı bir organizasyon çalışmasıyla kuracağı ekiple İstanbul merkezli şirkete destek vermiş olacak.

 

Bizlerde Popüler Medya şirketinin sahibi ve Genel Müdürü Tuncay Irmak başta olmak üzere Şirket ortağı Osman Yılmaz ve çalışma ekibi ile Ankara'da bu işi yürütecek olan şirket ortağı Dilek Öztürk ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Dilek Öztürk irtibat hattı:0541 3826288

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tanıtım, ve, Reklam, sektörüne, Ardahanlılar, damgasını, vuruyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı